Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne rá igény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Sok kérdést látva, már lassan azon gondolkozom, hogy indítok valami olcsó csajozási tanfolyamot. Tényleg ekkora kereslet lenne rá mint amennyit a kérdések tükröznek? :DDD

2013. júl. 6. 10:49
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a pua-s dolgot, de nem merültem bele nagyon. Gondolom vannak benne értelmes dolgok. Képes-e lennék rá? Egy próbát megérne talán, kiderülne milyen tanár is lennék. Nekem azt hiszem jó mesterem volt, mármint volt kitől el lesnem egykét dolgot. Nyilván,egy ilyen tanfolyamtól nem várható el, hogy holnap már egy celebbel járj, de ezek közül is biztosan van sok olyan ami után valóban könnyebben megy minden. Mondjuk szerintem azért a csajozás még ha alapul is sémákon, nagy szerepet játszik benne a logika, az pedig nehezen tanítható. :DD Viszont azt nem tudom elhinni, hogy x ismerkedés után sem tud valaki párt találni magának.
2013. júl. 6. 11:36
 12/36 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én ismerek egy srácot, aki elment az egyik PUA-ra (nem írok nevet, mert gondolom, hitelrontás lenne) és ma ott tart, hogy másfél év alatt leszólított kb. 1000 csajt. Ebből 250 körül volt az éjszakai, a többi nappali. Eredmény zéró! Ha te tényleg tartani akarod magad valakinek, akkor ezt az "eredményt" magasan felül kell szárnyalnia a tanítványaidnak, persze pozitív értelemben!

2013. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Na ne kamuzz, hogy 1000-ből 0... Ha két orrom, három kezem és egy szemem se lenne, és úgy mennék oda hogy "Höh, asszonyállat, dugunk??" akkor is lenne 1000-ből 10-20 akit meghúzhatnék.
2013. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Pedig simán van ilyen. A srác ráadásul pesti, ahol a legnagyobb a "vadászterület."

Szerintem inkább arról van szó, hogy amit nem tudsz elképzelni, az nem is létezik.

2013. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Az kemény, jó nyilván nem lehetetlen, de az esély erre valóban csekély, még egy kis városban is elég elmenni egy kocsmába és már is van eredmény.... Amúgy ha gondolod nyugodtan írhatsz konkrétumokat, nem hitelrontás, inkább csak a véleményekre voltam kíváncsi, de lehetséges, hogy nem lenne hülyeség. :DD Amúgy a srác, hogy néz ki? Mert azért valljuk be, az igazán csúnya külsőre még a pénz sem megoldás, max a plasztikai sebész. :D
2013. júl. 6. 12:16
 16/36 anonim ***** válasza:

Nézd, Kérdező, ha totál hétköznapi srácoknak azt tanítják, hogy olyannak mutassák magukat, amilyenek ők abszolút nincsenek, akkor ott már komoly a baj.

A srác pedig nem egy nagy szépség, ez igaz. Átlagos termetű, kevés hajú, szemüveges, amolyan mérnök/programozó feje van. Rondának nem nevezhető, mivel senkit nem ijesztene el a kinézetével, ugyanakkor vonzónak sem mondható.Viszont jellemző, hogy az egyik lány olyan kezdetű levelet írt neki, hogy: "Mondd csak, te vagy az a srác, aki zaklatja a lányokat a plázákban és máshol?" Pedig ahogyan hallottam, semmi ellenszenveset, tolakodót nem tett, csak nyomult. De ha nem tenné, akkor meg az lenne a baj.

Szerintem olyan emberek, akik sosem szemebsültek ilyen nehézségekkel, elképzelni sem tudják ezt!

2013. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Vannak olyan körülmények, amiken nem lehet ilyen tanfolyamokkal segíteni. Én pl. nem félek kezdeményezni, ha arról van szó, de a csajok szóba sem állnak velem, mert annyira ronda vagyok.
2013. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, hát csúnyább ismerősöm nekem is volt/van, de néha eléggé rendbe tudja magát hozni, szóval szerintem egy új frizura, stílus elég sokat segíthetne a formán. Persze, ha "totálkáros" az arca akkor mindegy.
2013. júl. 6. 14:33
 19/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy Mr. Bean tipusu fickót meg tudnál tanítani csajozni?
2013. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Na ja, nekem például abszolút totálkáros arcom van, ráadásul alacsonyabb is vagyok, mint a legtöbb lány, és mellé olyan dagadt, hogy tényleg könnyebb átlépni, mint megkerülni.
2013. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!