Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

van egy srác aki nagyon tetszik, de egy 8-dik érzékem azt súgja, hogy meleg. Több jel is utal rá, az hagyján h mindig fiúkal megy szórakozni, de szóval aki ismer meleg srácot, az tudja miről beszélek, van egy bizonyos "olyan" kisugárzása, pedig teljesen fiús, tehát nem erről van szó, de akkor is.


Szerintetek hogyan tudnám ezt kipuhatolni? Ötletek? Direktbe nem kérdezhetem meg tőle :(


2009. okt. 14. 22:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, ilyenkor kívánom, bárcsak Adolf papa nyerte volna meg a világháborút
2009. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ey de gonosz vagy 19:23-as !!!!

Miért? Én lehetnék kicsit bosszús, de ugyan neked mi a gondod? Azért sztem -ahogyan én is - próbálj meg értelmes, intelligens felnőttként gondolkodni, és ne így viszonyulj ehhez a témához. Én is nyitott vagyok, meg is van az eredménye, mert bizony nem kevés meleg srácról tudok, hiszen velem szemben nem zárkózottak. Felételezem ez a srác is érezte rajtam, h nyitott vagyok és nem piszkálásból kérdezem, aztán ezért mondta el olyan könnyen.

De komolyan elmondhatnád ám mi a bajod, mert kíváncsi lennék ! Csak nem egy látenshez van szerencsém?

2009. okt. 16. 21:38
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem, de sajnos én nem tudom elfogadni a melegek létezését.

Én hibám, bele kell nyugodni vannak...

2009. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Jó, de miért nem tudod? Csak itt a mi giminkben, sőt az évfolyamunkban is akkro ezzel a sráccal együtt 3 meleg srác van, és mindenki tudja, aztán annyi. A többi évfolyamban meg nyilván még ...


Tudod mit mondott nekünk egyzser pszichológus az előadáson erről az egész elfogadom meg nem fogadom jelenségről?

Hogy akinek rendben van a sjaát érzelmi élete, abban fel se merül se az utálkozás, se az hogy egyáltalán elfogadja-e, hiszen természetesnek veszi, éás azért azóta is én is abszolút ezt látom ám. Tényleg mindig azok piszkálódnak, akiknek lenne magukban mit elrendezni ... Most őszintén, miért érdekel egyáltalán egy másik embert egy X embernek a szexuális beállítottsága? Szal sztem ez nem olyan h nem tudom elfogadni ... mai mondjuk tizenévesek között sztem jóval nagyobb a nyitottság ebben is, de pl. apámék korosztály még elég furcsán néz arra, hogy van 2 meleg haverom, és ráadásul még bulizni is eljárok velük, és egyszerűen össze vannak zavarodva, nem értik a dolgot :-D Én meg azt nem értem, mit nem lehet ezen érteni ...

Mindenesetre olyan durva beszólásokat tenni, hogy Hitler papa és stb, azért -.... valljuk meg , nem vall túl nag yintelligenciára. És ezt is tapasztalom azóta is, a pszichológus is az előadásban ezzel kapcsolatban azt az elméletet mondta, hogy a tolerancia egyenesen arányos az intelligenciával, és ezt valahogy mindig látom is. Pl. a nagy kopasz "buxigyűlölő" idiótákban látod nem tudok felfedezni túl sok intelligenciát, aztán meg ha intelligensebb társaságban vagyunk, ott meg egyszerűen nem gond, nem is kérdés ez az egész, és a srác is pl. nyugodtan hozhatja a barátját is bulizni, mert a kutyát nem érdekli, egyszerűen tudomásul veszi mindenki és ennyi.

De őszintén, nem ez lenne a helyes, és bárcsak mindenki így állna ehhez a kérdéshez? Hát remélem egyszer majd ... Én még fiatal vagyok, talán majd 70 éves koromra olyan lesz a helyzet, h nem lesznek úgymond utálkozók pl.

Tudod még olyanról is tudok, hogy az egyik meleg srácnak a legeslegjobb haverja egy heteró srác, de már mióta a suliban vagyunk, és semmi gondja vele, járkálnak együtt mindenhova 4-esben meg többesben is (mármint barátnője + a srác barátja), és sehol se gond nekik. Én irigylem őket, hogy ennyire nyitottak egyébként, pedig én se vagyok zárt ...

2009. okt. 18. 08:31
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nagyon örültem, amikor elolvastam a válaszaidat. Mert ez valóban egy inteligens ember gondolkozására vall. Szóval gratulálok :)

Sajnos az én baráti körömben nincs túl sok ilyen személy :(

És én is úgy vagyok vele, hogy valami miatt fel szoktam ismerni a meleg srácokat (mármint azokat is akiken nem látszik). Valóban van az a leírhatatlan érzés.

18/F (meleg)

2009. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát örülök, ha jó élményt szereztem, azért a tizenévesek között sztem már van egy jóval szélesebb nyitott gondolkodású réteg, ahol ez nem probléma. Nem tudom, te miket élsz át, de én csak azt mondom, ne keresd a hülyék társaságát :-) Még olyan tök hetero srácokat is ismerek, akik melegszórakozóhelyekre is elmennek néha a meleg haverjukkal és a barátnőjükkel, és ez azért haladás a mentalitásban.
2009. nov. 16. 22:47
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát én épp az ellenkezőjét élem át. Nálunk az osztály nagyrésze homofób, nem is kicsit. Össz vissz egy osztálytársamnak mondtam el, meg azon felül egy barátnőmnek. Ők viszonylag jól fogadták. De én azért nap mint nap megszenvedek ezzel :-(

És akkor szted az ilyen megérzésre lehet hagyatkozni? Mert hát van egy srác....(innen gondolom el tudod képzelni már a folytatást XD )

2009. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
valahogy mutacc egy képet róla?
2010. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!