Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

van egy srác aki nagyon tetszik, de egy 8-dik érzékem azt súgja, hogy meleg. Több jel is utal rá, az hagyján h mindig fiúkal megy szórakozni, de szóval aki ismer meleg srácot, az tudja miről beszélek, van egy bizonyos "olyan" kisugárzása, pedig teljesen fiús, tehát nem erről van szó, de akkor is.


Szerintetek hogyan tudnám ezt kipuhatolni? Ötletek? Direktbe nem kérdezhetem meg tőle :(


2009. okt. 14. 22:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezzel foglalkozz, hanem próbáld meg elcsábítani. ;)
2009. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
kerdezd meg tole.ha meleg ugyis megmondja...
2009. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
31%
Karácsonyra vegyél neki mű brét!! Ha örül akkor homár az tuti!
2009. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
vegyél neki egy nyelesgránátot és jó mélyen dugd fel a seggébe.
2009. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Há' csábíccsád e'
2009. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
0%
Vegyél neki karácsonyra műbrét!! ha örül neki akkor tuti homár a gyerek!
2009. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

rendkívül sok hansznos info hangzott el, na ennyire még magamtól is képes lettem volna ....

egyébként azóta erőt vettem magamon és megkérdeztem, és naná meleg :(

2009. okt. 16. 17:03
 18/28 anonim ***** válasza:
Mi? Csak úgy rákérdeztél, hogy meleg-e?
2009. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Jaja, erőt vettem magamon, és azt mondtam neki, hogy úgyis tudom h meleg, mert látom a tekintetét, ő meg bevallotta, ennyi volt röviden ... Amúgy tényleg igaz a dolog, azt mondta, hog yhihetetlen de már sokan mondták neki, hogy a tekintetében van valami ami egy hetero fiúnak nincs, de nem azért mert lányos vagy akármi más, hiszen élsportoló a srác , nagyon is fiús sőt a lányok nem szállnak le róla, na de ezek szerint akkor egyiknek se lesz szerencséje. Még azt is elárulta, hogy állandó barátja is van ... na pufff, ez nem jött össze :( Egyébként meg aranyos volt végül is, hogy ilyen közvetlen, csak hát ettől még nem jobb nekem, mert tényleg tetszik, "sajnos" nagyon szép srác ...
2009. okt. 16. 17:29
 20/28 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú, de az élet megy tovább!
2009. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!