Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy meleg-e?

Figyelt kérdés

van egy srác aki nagyon tetszik, de egy 8-dik érzékem azt súgja, hogy meleg. Több jel is utal rá, az hagyján h mindig fiúkal megy szórakozni, de szóval aki ismer meleg srácot, az tudja miről beszélek, van egy bizonyos "olyan" kisugárzása, pedig teljesen fiús, tehát nem erről van szó, de akkor is.


Szerintetek hogyan tudnám ezt kipuhatolni? Ötletek? Direktbe nem kérdezhetem meg tőle :(


2009. okt. 14. 22:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Mikor elmegy wc-re rángasd róla le a gatyát és nézd meg milyen tág a s*gglyuka.
2009. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Esetleg közös ismiknél kérdezősködj,ha van ilyen,vagy barátkozz össze vele jobban,és csak rájössz:)
2009. okt. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

jajj de hülye vagy első ....

Én komolyan próbáltam a kérdést feltenni, vagyis úgy is tettem ... Tudom, sokaknak furcsa, de én ismertem meleg srácokat régebben is, és talán pont ezért van most ez a benyomásom róla, túlzottan igényes magára, nagyon szép srác, de szóval a tekintetében benne van az amit eddig meleg srácoknál mindig tapasztaltam, de megfogalmazhatatlan szavakkal.

2009. okt. 14. 22:35
 4/28 anonim ***** válasza:
24%
Törj össze rajta egy tojást,és ha megsül,meleg.
2009. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%

Menj oda és mond neki, hogy gyere, lesz0plak!


Ha nemet mond, vagy gondolkodik, homár.

Ha most nem jót mond, homár.

Ha engedi, akkor bizony NEM homár.

2009. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
nem "nolló" a beceneve?
2009. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jaj nekem, ezek tök jó tanácsok tényleg .... bár azt már egyszer kifejtette, hogy egy srác sokkal jobban tud xopni, mert jobban tudja mi jó egy fiúnak, de fogalmam nincs ezt most magára értette vagy általánosságban mondta, nemtom, na meg ami zavaró, hogy volt már bnője (állítóéag)
2009. okt. 14. 23:03
 8/28 anonim ***** válasza:

Abba bele sem gondoltál hogy mi van akkor ha bisex?


Viszont egyszerüen kideríthető de csak miután megismerkedtél vele :)

2009. okt. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
csókold meg ,amikor nem számít rá...abból tudni fogod,és ha nem meleg,akkor össze is jöhettek rögtön
2009. okt. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Jaj de hasnos tanácsokat ad mindenki ....

Na most miért is fogom tudni, hog ybisex? honnan kellen azt sejtenem? De amúgy nem hiszem, mert biosexet is ismerek, de ők is mások, ismét szavakba nem lehet önteni, d emás a kisugárzásuk, és eddig ahog ymondtam, az ilyenmegérzéseim nem csaptak be, de ennél a srácnál már semmiben sem agyok biztos. Azért kérdeztem, esetleg ki hogyan "dönti el", vagy kb mégis mi az ami alapján szerintetek azonnal kiderül?

2009. okt. 15. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!