Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy tetszek- e neki?

Figyelt kérdés
A nővérem osztályában van egy srác, aki nagyon tetszik nekem és szerintem én is neki mert amikor meglát mindig rám néz és én is rá. De nem tudom hogyan közelítsek felé. Van valami jó ötletetek. Igazából azt is ki kellene deríteni, hogy egyáltalán bejövök-e neki. Várom a tippeket.
2011. szept. 30. 19:21
 1/6 Tréfarépa ***** válasza:
67%
kérdezd meg ... basszus a mai fiatalok mind ilyen nyámnyila nyálcsökevények?
2011. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akárhogyan közelíthetsz hozzá. A férfiak igazából csak örülnek neki, tökmind1 milyen a csomagolás..:)


21F

2011. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
attól h rádnéz még nem biztos h tetszel neki már nem azé de nah... Mit te gondolsz ki te vagy?
2011. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mutatsd ki neki h. tetszik neked, de ne tűnj ribinek.Ha van vér a pucájában,és bejössz neki akkor lesz valami köztetek!
2011. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a cicidet.
2011. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"attól h rádnéz még nem biztos h tetszel neki már nem azé de nah... Mit te gondolsz ki te vagy?"


Mintha csak én írtam volna :)) De am komolyan, ha meglát, akk valószínűleg rád nézett, nem??

2011. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!