Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deritsem ki h tetszek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deritsem ki h tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a fiu pedig 20.Az elején nagyon ugy tünt, hogy bejövök neki, de engem akkor még nem nagyon érdekelt,csak mikor már többször beszélgettem vele.Egyszer meglátott valaki mással(cs randizgattunk,de nem lett belöle semmi mert rájöttem, hogy nekem ő kell(a 20 éwes)).Nem tudom milyen jeleket küldjek felé, hogy rájöjjön,hogy nekem ö tetszik.Segitsetek?
2010. febr. 14. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Kérd meg, h tanítson meg helyesen írni.Ha segít bejössz neki, ha nem akkor nem:(
2010. febr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lengesd meg a jobb karod. Ha tetszel neki, visszalenget.
2010. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mekkora bunkók vagytok...nem tehet róla...idióta kretének...szánalom...

Na szóval, jobb az egyenes út, mond meg neki. Vagy ha nem, akkor imponálj neki, hívd el randira, bókolj neki (tudom, ezt fiuk csinálják ált. de próbáld meg)

:)

15/f

2010. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezaz mester megmondtad a tutit! nem akarod elnöknek jelöltetni magad? :DDDDD lol
2010. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Köszönjük mester hogy mind a 15 éveddel kioktattál minket! XD

Sanyi for president!

2010. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
óó neeee egy 15 éves kisfiú kioktatott.holnap itthon maradok sírni :D
2010. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
óó teljesen mindegy hogy ki mit irt, csak lényeg hogy irjatok valami értelmeset!
2010. febr. 14. 20:36
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
éwes?
2010. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ezt nem teljesen értem, de lényeg hogy nyár elején ismertem meg!
2010. febr. 14. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:
az éwessel arra célzott az illető, hogy talán nem dupla v-vel kellett volna írnod :D
2010. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!