Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van köztünk vagy mi lesz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van köztünk vagy mi lesz? Hogy derítsem ki hogy tetszek e neki?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátommal nagyon jól érezzük magunkat ha együtt vagyunk.Már nem egyszer csókolóztunk is pedig tudtuk hogy nem kellene egy iskolába járunk egy baráti társaságba szoktunk lenni általában.

Nagyon sok mindenről lehet vele beszélni és segít ha tud!

Aranyos Kedves és a tetejébe még helyes is!

De van egy kis gond barátnője van mondjuk ő nem gondolja komolyan mert mikor mi együtt vagyunk és beszélnék neki a lányról azt mondja hogy őt nem érdekli mert én fontosabb vagyok!


2010. ápr. 4. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem téged csak szédít,ha szeretnél tőle valamit mond meg neki,hogy csak akkor kavarsz vele többet,hha szakít a barátnőjével.
2010. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Erre már sajnos én is gondoltam de egy járás tönkre tehet egy jó barátságot!

2010. ápr. 4. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

és ha egy jó kapcsolat lenne belőle?

így sem igazi barátság, hogy kételyek vannak.

2010. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van!
2010. ápr. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!