Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan deritsem ki h tetszek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deritsem ki h tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, a fiu pedig 20.Az elején nagyon ugy tünt, hogy bejövök neki, de engem akkor még nem nagyon érdekelt,csak mikor már többször beszélgettem vele.Egyszer meglátott valaki mással(cs randizgattunk,de nem lett belöle semmi mert rájöttem, hogy nekem ő kell(a 20 éwes)).Nem tudom milyen jeleket küldjek felé, hogy rájöjjön,hogy nekem ö tetszik.Segitsetek?
2010. febr. 14. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha a korosztályoddal foglalkoznál?


Úgy utáltam középsuliban is anno, hogy az elsős, másodikos csajok majd el olvadtak a felsős fiúktól... persze azok le se tojták őket...


25/f

2010. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
vannak kivételek...
2010. febr. 16. 19:07
 13/17 anonim ***** válasza:

NE!! szerintem ne hivdd el randiznii-.-

HAnem viselkedj ugy ,amibol meg tudja hogy be josz neki..MEnj oda beszelgesetek..mosoly meg ilyenek :D ;)

es ne gyere zavarba :)

2010. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
HOgy be jon keked**
2010. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szeintem hívd el moziba,vagy bulizni. ha elmegy veled,akkor igyál egy kis alkoholt(nem kell részegned lenned),és csókold meg! vagy nem fontos a pia,de akkor van mire fogni:)
2010. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

De én inkább azt akarnám h ö jöjjön rá, hogy nekem tetszik és ö kezdeményezzen...cs nem tudom hogyan csináljam.

És köszi azoknak akik irtak.

2010. febr. 16. 22:20
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy tőled 4 évvel idősebb fiú elé ne állj úgy oda, h kerek-perec kimondod, h tetszik neked! Kiröhögne, gyerekesnek tartana. Inkább csak jeleket küldj felé. Nézz rá sokat, szemezz vele, mosolyogj. Próbálj vele beszélgetni, közben érintsd meg, akár köszönéskor és végig simíthatod a karját. Tekergesd a hajad v harapdáld a szád szélét, miközben szemezel vele. Rem segítettem :)

18/L

2010. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!