Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan változtathatnék ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit múlt nyár óta ismerek egy nagyon kedves barátomon keresztül. Sokat beszélgetünk, néha találkozunk is, de ami a lényeg, hogy a kedves barátommal ketten bérelnek egy albérletet, így már többször aludtam náluk. A fiúval konkrétan együtt, amolyan "barátság extrákkal" dolog alakult ki. Ezidáig fel sem merült bennem, hogy szeretnék komolyabbat, de pár hete sokszor keres interneten és arról beszél, hogy éppen edzőteremben volt, vagy buliba megy, vagy randizni fog... Ez fel sem tűnt, egyik barátnőm mondta, hogy szerinte imponálni akar nekem... És ezzel elültette a bogarat a fülembe! És valóban féltékeny lettem a lányra, akivel randevúja lesz...


Mi a véleményetek így látatlanba, kívülállóként?


Még annyit hozzátennék, hogy amikor vele alszom mindig átölel éjjel, vagy fogja a kezem, ez nem tudom számít-e.


20 évesek vagyunk.


2013. jún. 28. 23:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szerintem kinevetne, de teljesen igazad van :D Csak most pár napja nem keresett, úgyhogy még picit várok vele, meg jobb lenne személyesen az ilyet :)

Talán majd amikor elmegyünk ebédelni... Gondolatban olyan bátor vagyok, de ott biztosan agyalnék!

2013. jún. 30. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!