Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Szóvalaz van hogy 19 éves vagyok és eddig csak rossz tapasztalatom van mert csak kihasználtak.Hogyan és hol tudnék összejönni olyan lnnyal aki tuti nem csak kihasznál? Eddig suliban próbálkoztam (nem oszt társakkal) de nem jött össze addig voltam csak jó amíg talált egy másikat vagy az exével összejött újra. Hiányzik a szerelem.Nem mertek új kapcsolatot létesíteni mert félek hogy ez is rosszul végződik.Ezen változtatni szeretnék de nem tom hogyan kezdjek hozzá.kérlek segítsetek előre is köszönöm.

19/F


2010. ápr. 24. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne scinálj semmit, a véletlen csodákra képes, én is paráztam ezen, de aztán megoldódott, a titka, hogy akkor következik be amikor nem számítasz rá
2010. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rajta...nekem is ugy volt,hogy nagyon vágytam egy jó pasira,majdnem csak ezen járt az eszem és ez kihatott a kisugárzásomra is de aztán meguntam és elkezdtem magammal foglalkozni...nem egoista lettem,csak teljesen kivirultam,tudom mit akarok,nem foglalkozok állandóan negatóv dolgokkal hanem megbecsülöm ami van... ez a kisugárzásomon is nagyot dobott,és láss csodát jött is a szerelem
2010. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ne várd az Igazit. Ne várj egy olyat, aki más lesz. Úgy is befog állítani :) Pont akkor, mikor a legkevésbé számítasz rá... :)
2010. ápr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!