Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan változtathatnék ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit múlt nyár óta ismerek egy nagyon kedves barátomon keresztül. Sokat beszélgetünk, néha találkozunk is, de ami a lényeg, hogy a kedves barátommal ketten bérelnek egy albérletet, így már többször aludtam náluk. A fiúval konkrétan együtt, amolyan "barátság extrákkal" dolog alakult ki. Ezidáig fel sem merült bennem, hogy szeretnék komolyabbat, de pár hete sokszor keres interneten és arról beszél, hogy éppen edzőteremben volt, vagy buliba megy, vagy randizni fog... Ez fel sem tűnt, egyik barátnőm mondta, hogy szerinte imponálni akar nekem... És ezzel elültette a bogarat a fülembe! És valóban féltékeny lettem a lányra, akivel randevúja lesz...


Mi a véleményetek így látatlanba, kívülállóként?


Még annyit hozzátennék, hogy amikor vele alszom mindig átölel éjjel, vagy fogja a kezem, ez nem tudom számít-e.


20 évesek vagyunk.


2013. jún. 28. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Vágd le a barátnője kezét. :)
2013. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője, de nem rossz ötlet :D
2013. jún. 28. 23:19
 3/11 kruse ***** válasza:
A randizással nem éppen imponálni akar. (szerintem)
2013. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kruse ***** válasza:
Azontúl, ha barátok vagytok (extrákkal) simán belefér, h elhív randizni, ha komolyabbat akar.
2013. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem velem randizik! :)

Több lánnyal is randizott már, és mindig beszámolt róla, hogy nem volt olyan jó, vagy valami baj mindig volt. Csak félek, hogy ezzel a lánnyal most esetleg összejönnek... ami baj, elvégre nem kéne félnem ilyentől. :D

Talán jobb ezt a butaságot kiverni a fejemből, vagy van esély, hogy én valójában érdeklem komolyabban, csak ő sem tudja mit akar/nem ismeri be magának?

Ebben van ráció?

2013. jún. 28. 23:30
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem féltékennyé akart tenni. Ő sem tudja hogy vajon érdekel-e téged, és így próbálkozik kiugrasztani a nyulat a bokorból. ha tényleg félytékeny lettél akkor szerintem beszélj vele, hogy esetleg randizhatnátok ti. ha sokáig vársz, előbb utóbb feladja, és mással lesz. rosszul esne ez neked? ha igen, akkor ne vesztegesd az időt, jöjj össze vele.
2013. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kruse ***** válasza:

Pont azt mondom, hogy ha már ennyire ismeritek egymást, elhívna randira, ha akarna komolyabbat is.

Nem idegenek vagytok, meg nem gyerekek.

2013. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, írhattok még, várom!


Kedves utolsó válaszoló nagyon biztatót írtál, csak nem vagyok biztos benne, hogy tényleg féltékennyé akar-e tenni, vagy mindenkinek elmeséli a dolgait :)

2013. jún. 29. 00:35
 9/11 A kérdező kommentje:

Így már *utolsó előtti :D

Jó vegyes válaszok :) Őszintén nem tudom, hogy hagyjam inkább, vagy hívjam el találkozni (bár úgyis ígért egy ebédet a vizsgaidőszak után)... Majd ha összejön a másik lánnyal az eldönt mindent.

2013. jún. 29. 00:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az legyen a döntő, hogy összejön -e a másik csajjal vagy nem. Mondd meg neki, hogy mit akarsz! Legyél bátor!:) Az én kapcsolatom szexkapcsolatként indult, de többet éreztem a párom iránt, és annak ellenére, hogy ő leszögezte, hogy komoly kapcsolatot nem akar, bevallottam neki, hogy többet érzek iránta..egy hete voltunk egy évesek:)


Szóval legyél bátor, állj ki azért, amit akarsz, sok veszíteni valód nincs! Legalább megtudod mit gondol a srác.


19/N

2013. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!