Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy csaj nemrég ismertem meg és elhívtam utána sétálni. Jófej volt, jól elvoltunk bár ő nem nagyon kérdezett inkább én meséltem, de ez valószínűleg abból adódhat hogy félénk és mivel én folyamatosan meséltem..:D Nem akartam túl nyomulós lenni, annyi volt hogy meghívtam kajálni is, és leültünk a parkban, átkaroltam és ő hozzám bújt.Ezt lehet pozitív jelnek venni?Azt is mondta hogy ő nem szeretne innen elmenni, hogy ő itt most nagyon jól érzi magát velem. Elbúcsuztunk azóta naponta beszélünk órákon át néha én néha ő ír rám.. Megbeszéltünk egy második találkát is.. Szerintetek van esélyem nála? Hova mennétek el vele második talira? Mozi az jó? Vagy más jó helyek Budapesten?

2013. jún. 25. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az bizony valamit akar.Jah mozi az jó
2013. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből simán lehet valami, hiszen egyértelmű, hogy te is tetszel neki :)

A mozi az jó hely, sajnos nem vagyok járatos Budapesten, így nem tudok ajánlani semmit.

Csak így tovább, sok sikert! :)

2013. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)annyit még hogy szerintetek az jelent valamit ha megengedi hogy átkaroljam pl? vagy hogy hozzámdől és rámhajta pl a fejét? vagy ez akkor is lehet ha barátságban gondolkodik csak?
2013. jún. 25. 20:30
 4/4 anonim válasza:

Írtad ugye, hogy félénk a Lány. De, ha mégis hozzád mert bújni, meg hagyta, hogy átkarold, akkor az szerintem nagyon is pozitív.: ))

A mozi szerintem is jó ötlet. :)

Sok sikert a második randihoz ! :)

2013. jún. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!