Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam? Félek, hogy rosszul jöhetek ki belőle!

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, egy évvel fiatalabb nálam. Szoktam látni, de sajnos nem túl sűrűn és mindig társasággal van, én is csak nagy ritkán vagyok egyedül. Nekem ő nagyon szimpatikus, csendesebb kicsit, mint az átlag és vallásos neveltetésű.

Kezdeményezéssel más esetekben nem sok problémám volt, de most elszállt a bátorságom, mert ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretném, akkor utána nehéz lenne elkerülnöm őt. Élőben nincs merszem odamenni, pláne hogy sosincs egyedül. Pedig szerintem mostanában már talán kezd felfigyelni rám. A külsőmmel meg is vagyok elégedve, a visszajelzések is pozitívak az eddigiek alapján, de bátorságom az nincs. Ő pedig szinte esélytelen, hogy kezdeményez, nem olyan a személyisége, csendes, nem az a magabiztos típus.

Neten megtaláltam, ott még kezdeményeznék is esetleg, de suliidőben egyszerűen nem merem. A nyári szünetben esetleg lépnék is, de félek, hogy mi lesz a következő tanévben, ha valami nem jól alakul. Még erre a netes dologra hajlok, de nem tudom, hogyan közelíthetném meg, milyen indokkal, hogy ne legyen nyomulós. Már sokszor jártam sikerrel hasonló esetekben, de azokkal nem egy suliba jártam, és most berezeltem, tanácstalan vagyok.

16F


2013. máj. 24. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, akkor én is a netet ajánlom.

Írj neki, hogy nem ő az a lány akit néha itt meg ott szoktál látni? Plusz a többi hasonló. Szimpla ismerkedés legyen. Te is próbáld meg felfogni az elején az egészet egy közönséges ismerkedéssel. Szerintem akkor nem fogsz ezen ennyit feszülni.

"ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretném" -> Nem biztos hogy az a legjobb ha úgy sül el ahogy tervezzük, másrészt több lehetőséged is van, nem egy lapra teszel fel mindent.

2013. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én em értem, mi a probléma esetleges kosár esetén? Az nem égés, ha valakinek nem jössz be. Akinek szemernyi sütnivalója van, beláthatja, hogy évezredek óta a hím próbálkozik, a nőstény meg eldönti, hogy igen, vagy nem. Menj oda hozzá, mondd meg, hogy szeretnél vele beszélgetni egy ital mellett. Kész!
2013. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!
2013. jún. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!