Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam? Félek, hogy rosszul jöhetek ki belőle

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, egy évvel idősebb nálam. Szoktam látni, de sajnos nem túl sűrűn és mindig társasággal van, én is csak nagy ritkán vagyok egyedül. Nekem ő nagyon szimpatikus, csendesebb kicsit, mint az átlag és vallásos neveltetésű.

Kezdeményezéssel más esetekben nem sok problémám volt, de most elszállt a bátorságom, mert ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretném, akkor utána nehéz lenne elkerülnöm őt. Élőben nincs merszem odamenni, pláne hogy sosincs egyedül. Pedig szerintem mostanában már talán kezd felfigyelni rám. A külsőmmel meg is vagyok elégedve, a visszajelzések is pozitívak az eddigiek alapján, de bátorságom az nincs. Ő pedig szinte esélytelen, hogy kezdeményez, nem olyan a személyisége, csendes, nem az a magabiztos típus.

Neten megtaláltam, ott még kezdeményeznék is esetleg, de suliidőben egyszerűen nem merem. A nyári szünetben esetleg lépnék is, de félek, hogy mi lesz a következő tanévben, ha valami nem jól alakul. Még erre a netes dologra hajlok, de nem tudom, hogyan közelíthetném meg, milyen indokkal, hogy ne legyen nyomulós. Már sokszor jártam sikerrel hasonló esetekben, de azokkal nem egy suliba jártam, és most berezeltem, tanácstalan vagyok.

Szerintetek gáz lenne nekem lépni? És milyen módon lenne a legpraktikusabb, hogy kisebb legyen a kockázat?

18L


2013. ápr. 18. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
szívás
2013. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy van kedved találkozni a fészen vagy valahol és ha azt mondja nem akkor legalább tud hogy nem jossz be neki ha igen akkor meg érdekled.. proba szerencse ( bocs telorol vagyok )
2013. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!