Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randizok másodszorra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randizok másodszorra a pasival első talikor le csókolt nem is egyszer! Most én szeretném h tetsszen neki h csináljam?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon érdekli, csak csináld.

Engem se érdekelne, hogy miként csinálja egy csaj.

21F

2013. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem második randin már jobb ha elkalandozik a kezed. meg érdemes odanyomni magad a szerszámhoz, hogyérezd mennyire szeret, ha érzed, akkor biztos beléd van bolondulva. ha ilyen nyitott maradsz azt jól csinálod, csak enm szabad bepánikolni később ha jön a szex :)
2013. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazándiból én 14 éves lány vagyok a pasim pedig 21 éves! adjatok valami jó tanácsot létszíves!
2013. máj. 3. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor már elég valószínű, hogy a srác akar szexet, én azt modnom neked, ha fél éven belül nem történik meg, akkor valószínű, hogy dobni fog, de vannak akik csak pár hónapot várnak, szóval ha nem állsz készen a szexre, azt tudatni kell vele, viszont akkor bizonyára szakítás is lesz. mondjuk szerintem ezt neki annyi idősen tudnia kellene, hogy milyen korosztályt választott. de ha nem nagyon hisztizel neki meg hagyod, hogy ő vezessen, és emgtörténjenek a dolgok, akkor van esélyed hosszabb távra is.
2013. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na micsoda igazság az amit írtál kedves utolsó válaszoló!sajnos igen nagyon arra akar térni.. szerintem is.. azért tisztában lehet h egy 14 éves lánnyal jött össze! és h micsoda határokat kell meg szabnia!
2013. máj. 4. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
persze, csakhogy ha ez neked probléma, te is tisztában lehettél volna vele hogy kivel jössz össze :) ha szereted, nem lesz baj a szexszel, ha nem, akkor meg nem értem minek jártok.
2013. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nagyon is szeretem őt! csak még nem állok készen a szexre!
2013. máj. 4. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
a párkapcsolatok egyik kényege a szex. ha valaki még éretlen rá, akkor ne csinálja, ne kezdjen párkapcsolatba, ha meg tényleg szereti, nem probléma a szex. mond el ezt neki, mert nincs értelme húzni, ha úgyse kapja meg, amit szeretne.
2013. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!