Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Hogyan tegyem magam túl egy reménytelen, de részemről szüntelen és hatalmas szerelmen és hogyan kezdjek utána csajozni?

segítsetek!

16/F



2013. máj. 6. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mindenki máskép csinálja...
2013. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Egy szerelem csak úgy szakad meg ha valaki mást szeretsz."

nem tom már hol olvastam de sztem rézben igaz

2013. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
félek már senkit nem fogok tudni úgy szeretni mint ezt a lányt. Plusz most még egyáltalán nem érzem kész magam egy kapcsolatra! :(
2013. máj. 6. 19:53
 4/19 anonim ***** válasza:
egyél sok csokit az majd felvidít vagy menj el vásárolni én attól mindig jobban leszek
2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
a csoki nem segít már, vásárolni pedig nem szeretek! :(
2013. máj. 6. 19:59
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor valahogy állj bosszút a csajon amiért ő nem szeret :)
2013. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nem akarok neki semmi rosszat! ahhoz Ő túl fontos(volt) nekem
2013. máj. 6. 20:05
 8/19 anonim ***** válasza:

jó bocs kicsit durva voltam

járj el buliba, legyél sorozat függő, ha szeretsz olvasni olvass sokat, tanulj, legyél a családoddal, bandázz a haverjaiddal, hallgass sok agy kikapcsolós zenét és közben ne gondolj rá hátha elfelejted egyszer

2013. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudod az az egyetlen baj ezzel az egésszel, hogy bulizni nem igazán szeretek (nem tudom, nem érzem jól magam a bulikban) a szüleimből mostanában nagyon elegem van mert állandóan csak baszlatni tudnak mindenért, a zene az alap hogy meg :) , haverokkal bandázni meg jó lenne, csak az a baj vele, hogy nincs túl sok barátom a városban! :( mit mondjak, nem vagyok egy nagy közösségi ember, akiket ismerek azokkal jól elvagyok de nem nagyon tudok ismerkedni mert az ismeretlen arcokkal akaratlanul is kicsit bunkó vagyok így velem se szeretnek túlságosan ismerkedni! :'(
2013. máj. 6. 20:23
 10/19 anonim ***** válasza:

ez nehéz ügy

nagyon nagyon sajnálom de nekem nincs több ötletem

légy türelmes csak elmúlik gondolom

biztos hogy reménytelen ez a románc ? nem tudsz össze jönni vele sehogy?

2013. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!