Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, zavarna titeket? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Van a suliban egy fiú, akivel ritkán találkozok, de akkor szoktam látni, hogy érdeklem. Nem vagyunk sem beszélő, sem köszönő viszonyban, szerintem semmit nem tud rólam, még azt sem, hogy melyik osztályba járok. Én viszont szeretnék lépni, nagyon szimpatikus nekem, de mivel tényleg ilyen ritkán találkozunk és akkor is mindig társaságban van, a személyes kezdeményezés kiesik. Neten megtaláltam, így legalább azon keresztül szeretnék kapcsolatba lépni vele.

A lényeges kérdés most jönne. Gondoltam először bejelölöm, remélhetőleg vissza is igazol (ha nem is ismerne meg, legalább azt látja, h én is odajárok suliba és amúgyis több mint 40 közös ismerősünk van). Ezután pedig, ha összeszedtem a bátorságomat, ráírok

De nem tudom nagy gond-e, hogy neten teszem meg az első lépést felé. Szerintetek ez baj? Nem túl nyomulós? Keressem először valami alibi témával? Élőben tényleg borzasztó kevés lehetőség van, olyan ritkán találkozunk.

A külsőmmel meg vagyok elégedve, teljesen pozitívak a visszajelzések is, ha ez számítana.

Továbbá szerintetek jelenthet előnyt egy f1 kedvelőnél, ha lány létemre én is nagy rajongó vagyok?

Köszi, ha elolvastad!

Én 18L, ő 19F


2013. ápr. 26. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez így, nyugi. De ha véletlenül adódna mégis lehetőség személyesen, azt azért használd ki;)
2013. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Közös érdeklődés jó ha van :)

De arra is készülj fel, hogy mit írsz neki, mert ilyen esetben ha bejelöl engem egy lány akkor mindig én írok, hogy honnan ismer, nem várok amíg összeszedi a bátorságát! :D

Sok sikert!

2013. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, persze:) Majd úgyis csak akkor jelölöm be, ha már kiterveltem mit írok vagy hogyan tovább:D
2013. ápr. 26. 16:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen közvetlenebb a dolog, és a netes kapcsolatok(vannak kivételek)nem a legjobbak, de ha pl. Fb-on megbeszéltek egy mozit vagy valamit, akkor semmi gáz nincs vele.:) egy 5let: próbálj vicces és laza lenni, a tapasztalataim szerint bejön a fiúknak;) sok sikert!
2013. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 marshmallow. válasza:
Lány létemre én is megtettem ezt az első lépést,én jelöltem be a fiút és én is írtam neki előbb.Én is furcsának találtam,de mások bítatása miatt is gondoltam,hogy nincs mit veszítenem.Azóta is beszélgetünk,és már találkoztunk is egyszer,tehát jól jött ki a helyzet :) Sok sikert neked is!
2013. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2013. ápr. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!