Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Hogyan tegyem magam túl egy reménytelen, de részemről szüntelen és hatalmas szerelmen és hogyan kezdjek utána csajozni?

segítsetek!

16/F



2013. máj. 6. 19:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
van barátja, előte próbáltam, nem sikerült, tegnap előtt kicsit ittasan írtam neki egy sms-t hogy ha nem járna a barátjával akkor lenne e esélyem nálla, és erre ma a barátja írt vissza facen, hogy nem szeretne balhézni de jó lenne ha leszállnék a csajról és ne írosgassak neki ilyeneket. Szóval gondolom ha már a barátja válaszol a neki írt smsre akkor tényleg semmi keresni valóm a csaj körül! :'(
2013. máj. 6. 21:00
 12/19 anonim ***** válasza:

azért kár hogy nem jött össze rendes srácnak tűnsz

légy erős és sok szerencsét

2013. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszi, de valamit csak én rontottam el, balf*sz vagyok és kész! :/
2013. máj. 6. 21:05
 14/19 anonim ***** válasza:
fel a fejjel és több önbizalmat kérek
2013. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
az az ami mindig van mikor nem kéne annyi, mikor meg kéne elszáll mint a madár! :/
2013. máj. 6. 21:14
 16/19 anonim ***** válasza:
figyi ha tudok valahogy segíteni akkor szólj ... de nekem mennem kell tanulni mert holnap dogát írok ... de holnap tőlem beszélhetünk még ha akarod
2013. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
JÓ éjt! :)
2013. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi, én is megyek mert én meg melózni megyek holnap, de ha nem sikerül előrébb jutnom, akkor holnap délután még írok és mégegyszer köszi mindent
2013. máj. 6. 21:34
 19/19 anonim ***** válasza:

na srác. pont rábukkantam erre a kérdésre, és ahogy elnézem ugyan abba a cipőben járunk, vagy mondhatnám, hogy ugyan abba a hajóba evezünk...lényeg a lényeg, vannak rá tuti jó ötleteim.. ha gondolod írj privátba. nem tudom mennyi ideje szenvedsz, én közel egy éve.

17F

2013. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!