Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogy érzitek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy érzitek magatokat, ha egy csajt elvisztek randizni és nem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátommal (3 évig jártunk), mert már nem volt nagy a szerelem, és azért jó lenne ismerkedni, mert nem akarok itthon magamba fordulni, de nem hiszem, hogy lenne olyan srác, akibe beleszeretnék egy darabig, vagy akitől akarnék bármit is. Arra gondoltam, hogy flörtölgetek fiúkkal, ha észre veszem h bejövök nekik, és ha elhívnak randira, elmegyek, de kis esélyt adok neki, hogy lesz belőle bármi is. Ezzel nem bántom meg a fiúkat? Önző lennék?

20/L


2013. ápr. 21. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez nem szép dolog.
2013. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen az lennél. Nagyon szar érzés ha valaki tényleg jófej és többet akarok és ő meg nem.
2013. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ha még randi előtt tisztázom velük, hogy mi a helyzet?
2013. ápr. 21. 23:21
 4/19 anonim ***** válasza:
De akkor miért randizna veled?
2013. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Senki nem kötelezhet arra, hogy mindenkivel kapcsolatod legyen, akivel randizol.

Én hasonlóképpen vagyok, mert - túl egy váláson - már nagyon-nagyon megnézem, hogy kivel kezdek kapcsolatba, rengeteg szempont van, ami nyilván csak személyes találkozás, beszélgetés, ismerkedés során derül ki. Tehát esélyt adok, de nagyon kevés találkozásból lesz kapcsolat. Szerintem előre tisztázd, hogy szeretnéd jobban megismerni, de nem ígérsz semmit (nem kell túlmagyarázni, hogy miért). Eleve csak olyannal érdemes összejönni, aki úgy igazán megfog, nem beleugrani bármibe.

2013. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne randira hívd tisztázd vele h baráti találka.
2013. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kétszer átéltem ilyet. Már egész megkedveltem a lányokat, erre becsapták az orrom előtt az ajtajuk. Nőgyűlölő lettem.
2013. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az se jó, ha "barátinak" van kinevezve, mert akkor meg azt hiheti a pasi, hogy egyáltalán nincs esélye. Inkább "ismerkedés, amiből bármi lehet".
2013. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 7: Két eset után nőgyűlölő? Azért ez elég durva. Annyi a lényeg, hogy nem szabad beleélni magatokat semmibe, akár randinak van kinevezve, akár nem.

Nagyon kevés ember illik igazán össze, alkalmasak együtt párkapcsolatra, és ha mindenkit potenciális partnernek tekintesz, akkor nagyon könnyen érhet csalódás!

2013. ápr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat:) Tehát tisztáznom kell velük, h csak egy találka, ismerkedés, aztán majd elválik.
2013. ápr. 21. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!