Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 alatti férfiak, ti teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 alatti férfiak, ti teljes mértékben férfinak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nincs bennetek ez ? mivel nem érem el az átlag magasságot nem nevezhetem magam igazán férfinak.

Nem vagytok gátlásosak ? Mert alacsonyak vagytok ?


2013. ápr. 5. 19:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Pfu,most tuti kapni fogsz :D
2013. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem ettől leszel férfi, hanem a kiállásodtól, fellépésedtől.


Üdv: 190 cm-es Férfi


F25

2013. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Kislánynak érzem magam, mondjuk viselkedésben is leragadtam azon a szinten.
2013. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
52%

mi ez a hülye kérdés

akkor ha a férfiben ez nem átlag mi lesz a következő, nőként ássam el magam, mert nagyon alacsony vagyok, na ilyen alapon nem sok ember maradna N

2013. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Engem régen sokszor zavart, hogy csak ekkora lettem :(, nem jó érzés, h Te vagy szinte a legalacsonyabb pl. bulikban, mert ott a lányokon még magassarkú is van. Az, h én mit érzek az nem számít, én annak érzem magam.. A nők nagy része nem kezeli férfiként az alacsony férfiakat, csak átnéznek rajtunk... mert védelem kell bla bla.. Ezt is tudni kell "kezelni".
2013. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Kettes vagyok, miért kellett lepontozni? Szerintem félreértettetek. A magasságomat csak azért írtam oda, hogy legyen mihez viszonyítania a kérdezőnek. De mint írtam, nem ezen múlik a sikere, hanem a fellépésén, kiállásán, ami belülről fakad.
2013. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
Én 169 vagyok és 15 éves. Teljes mértékben férfinak érzem magam, és matematikailag még nem is vagyok az. Akkor mi lesz, ha már az is leszek? Huhúúú! :D
2013. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
165centi körüli srác vagyok és már ott tartok, hogy bármilyen lánnyal járnék, aki elfogadna így, ahogy vagyok, de nem, még így sem kell a fajtánk a lányoknak. Lenéznek, emberszámba sem vesznek. Ennyit arról, hogy nem a külső számít a csajoknak.
2013. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Én annak érzem magam. 170 cm vagyok, szóval alacsony, de rettenetesen kövér és bűn ronda. Szóval nem csak a magasságom miatt nem lesz soha csajom.
2013. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
sok cuki alacsony pasi van, a japánok sem magasak, de am rengeteg csinos alacsony lány vagy, te meg 100%-ig férfi :)
2013. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!