Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 alatti férfiak, ti teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 alatti férfiak, ti teljes mértékben férfinak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nincs bennetek ez ? mivel nem érem el az átlag magasságot nem nevezhetem magam igazán férfinak.

Nem vagytok gátlásosak ? Mert alacsonyak vagytok ?


2013. ápr. 5. 19:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én 169 vagyok.A pö*cs*m is kicsi.Mi lehet ennél férfiasabb? :)
2017. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
No-no, azért megvan az előnye annak, ha a fiatalember arca pont mell-magasságban van, szóval fel a fejjel srácok! ;)
2017. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Wtf?


Emberek...nem ettol leszel pasi. En 190 vagyok es egy nagy sz.r. soha nem jott oda no emiatt, soha nem kezdemenyezett, soha nem volt plusz pont, es ruhat sem olyan konnyu talalni stb. Ez csak egy sztereotipia. Amugy sokszor az alacsony ferfiak karizmatikusabbak.

2018. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Férfinak érzem magamat, a nők viszont nem tartanak annak ilyen "magassággal".
2018. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!