Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti csináltatok már olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csináltatok már olyat, hogy más valakinek adtátok ki magatokat?

Figyelt kérdés
nem feltétlenül komoly kapcsolat elején, hanem pl egy futókaland esetén. Vagy csaltátok már meg így a párotokat, hogy a 3. fél nem a saját neveden ismert meg? írjátok le, hány évesek vagytok és a nemeteket is
2013. márc. 1. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha!

Brad Pitt

2013. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen egyszer írtam egy fiúnak barátnőm nevébe hogy összejöjjenek :D
2013. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Soha.

Nekem még itt is csak egy regisztrációm van.

2013. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne hozzddá gerincem. :)
2013. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ilyen amikor lefagy a gép... :D
2013. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Kb 5 eve. Megismertem egy fiut a neten, nagyon tetszett, de sajnos en neki nem. Ez annyira sziven utott, hogy csinaltam egy hamis profilt, egy hamis keppel, egy nagyon csinos fotomodell volt rajta, es ugy ugy beszelgettem ujra ezzel a pasival.

A vicc az egeszben, hogy ekkor totalisan 'belem' zugott, ugy hogy csak azt a kepet latta.

Aztan a hamis enem kozolte, hogy kulfoldre megy dolgozni, bocsi nem talalkozhatunk. 27 voltam akkor.

2013. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem látom értelmét.
2013. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ, nem!

82N.

2013. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem soha.Bár nem tartom magam világszépének,felvállalom amilyennek születtem.Viszont amit szeretnek bennem az mindig belûlrõl jön.Kedves,õszinte természettel álldott meg a sors.Tudok figyelni a másikra önzetlenûl.
2013. márc. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!