Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 alatti férfiak, ti teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 alatti férfiak, ti teljes mértékben férfinak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nincs bennetek ez ? mivel nem érem el az átlag magasságot nem nevezhetem magam igazán férfinak.

Nem vagytok gátlásosak ? Mert alacsonyak vagytok ?


2013. ápr. 5. 19:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
Nézz körül Ázsiában vagy Latin-Amerikában mekkora az átlag magasság. Sokszázmillió embert nem kéne ezek szerint férfiszámba venni. Mennyire szánalmas emberek vannak! 22l
2013. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
En sokkal jobban szeretem az alacsonyabb ferfiakat,fiukat,hiszen ense vagyok valami magas.Nem attol ferfi egy ferfi hogy milyen magas,hanem hogy hogyan viselkedik egy holggyel. :)
2013. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%
Én talán reggel ébredéskor 166 centi vagyok és az ágyban mindig azt mondják a lányok: Óóóó Te Féééérfi! :D 23F
2013. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
hát nemtudom de én sajna lány létemre olyan magas vagyok (175 cm) hogy én nem érzem magamat lánynak, de am, jobban szeretem ha az emberek magasabbak nálam... remélem következő életemben alacsonyabb leszek :c
2013. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Én ugyan csaj vagyok nem férfi de szerintem nincs ezzel semmi gond. Ne érezd-e miatt magad rosszul mutasd meg hogy nem egy nyápic semmirekellő ember vagy és érd el hogy tiszteljenek ,ja és aki e miatt nem szeret az majd sírhat mikor te már foglalt leszel.De ez az én véleményem ne haragudj ha valamivel megbántottalak benne!
2013. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
Én 170 körüli pasival randizom, és rettentő férfias! velem egy magas, és nem érzem azt, hogy nem tudna megvédeni, vagy ilyesmi. Eddig ő a legférfiasabb ember,akit ismerek. Mert izmos, és jóképű, és szép szemei vannak! Nagyon szép! Szóval engem nem zavar, hogy velem egymagas, pedig azt hittem fog. De csak amíg meg nem ismertem! Szóval ne legyetek elkeseredve alacsony fiúk!
2013. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%
Igazából addig, ameddig egy nálam 6 centivel magasabb nő meg nem jegyezte, hogy "jó pasi vagy, kár, hogy alacsony", addig fel sem tűnt soha, hogy baj lenne a magasságommal (170-173)
2014. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Magas nőként, azt tapasztalom, hogy az alacsony férfiak mindig tele vannak frusztrációkkal, gátlásokkal és ezt pl rajtam vezetik le, csak mert magasabb vagyok. Amúgy is folyamatosan túlkompenzálnak, de ha egy magas nővel találkoznak...

Nálam alacsonyabb férfival már csak nem is barátkozok.



25\L\178

2014. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Hát ha bunkózol velük, vagy elutasító a viselkedésed, akkor nyilván fusztráltak lesznek.
2014. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom az alacsony lányoknak sem jössz be?

Annyi pici lány van.Pici lányhoz nem illik a magas férfi,pont az alacsony férfi illik hozzá,mint amilyen te is vagy :)

Nekem sajnos 180 cm-től férfi egy férfi,de csak mert én is 178 cm-es lány vagyok,főleg ha még magas sarkút is veszek,akkor sokszor magasabb vagyok még a páromnál is,pedig ő 183 cm.

2014. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!