Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 170 alatti férfiak, ti teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 alatti férfiak, ti teljes mértékben férfinak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nincs bennetek ez ? mivel nem érem el az átlag magasságot nem nevezhetem magam igazán férfinak.

Nem vagytok gátlásosak ? Mert alacsonyak vagytok ?


2013. ápr. 5. 19:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én 170 vagyok, és férfinak érzem magam...az viselkedésből, nem magasságból fakad!

Csak néha érzem azt hogy lenéznek, de csak akkor mikor ilyen 180 magas emberkék vesznek körül

Én már elfogadtam a magasságomat, ha valahogy szóba kerül csak röhögök rajta, nem érzem magam tőle rosszul

Ilyen alacsonynak azért jó lenni mert a magasságomhoz képest én eléggé izmos vagyok:D ez plusz pont ráadásul

Engem az ilyen 175+ magas lányok nem kötnek le (gondolom én se őket)

Most például egy cuki lánnyal ismerkedek, akinek törpe a beceneve, nem véletlenül...159-160 magas :D

2014. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Még csak 25 éves vagyok, de férfinak gondolom magam. Nem várom meg, hogy betöltsem a 170-et
2017. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Normális eloszlásr feltételezve a férfiak fele nem éri el az átlagmagasságot. Akkor szerinted nekik sem kellene férfinak érezniük magukat? :D
2017. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
60%
169 cm magas vagyok, 34 éves. A barátnőm 172 cm 27 éves. Marhára nem érdekel,hogy valaki szerint ha egy pasi 170 cm alatt van az nem férfi. Nem másnak kell megfelelni hanem magunknak. Sőt van egy kinövésű haverom 1 méter magas. Ő is éppúgy férfinek hiszi magát mint mondjuk egy 180cm magas!Nem cm-től függ ki férfi és ki nem
2017. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Én 171cm vagyok. Rettentően zavar, hogy folyton ingázik a férfiasságom attól függően, hogy épp előrehajtom-e a fejem vagy sem.
2017. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
#25 szerintem nem túl férfias, ha folyton bólogatsz.:)
2017. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
#26 A magukat férfinak tartó férfiak is meg szokták nézni, hogy mennyi az idő... én pl. elég sűrűn.
2017. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
50%
170 vagyok és abszolút nem érzem magamat férfinak, mivel a lányok egy része is már magasabb nálam. Egyetemre busszal szoktam járni és szívbemarkoló azt konstatálni, hogy nagyon sok 13-14 éves kisiskolás lányka is már velem egymagas annyi idősen. Bele sem merek gondolni, hogy érezném magamat egy buliban, ahol mindenki magasabb nálam (pasik és a minimum 7 centis magassarkút viselő csajok). Szóval buliba/rendezvényekre meg hasonló helyekre nem is szoktam járni, hogy még véletlenül se csorbítsam az önbecsülésemet. Talán megfogok tanulni együtt élni vele, mert az életben vannak fontosabb dolgok is (tanulás, diploma, munkahely keresés, megélhetés), hogy ezen rágódjak. Hátha rám talál majd a szerencse egy naiv lány személyében, akit nem fog érdekelni mekkora vagyok.
2017. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
#27 Chuck Norris maga dönti el, higy mennyi az idő! :)
2017. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 Chuck Norris nem egy létező személy, jobb ha tudod. Őt Chuck Norris találta ki.
2017. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!