Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogy érzitek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy érzitek magatokat, ha egy csajt elvisztek randizni és nem lesz belőle semmi?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátommal (3 évig jártunk), mert már nem volt nagy a szerelem, és azért jó lenne ismerkedni, mert nem akarok itthon magamba fordulni, de nem hiszem, hogy lenne olyan srác, akibe beleszeretnék egy darabig, vagy akitől akarnék bármit is. Arra gondoltam, hogy flörtölgetek fiúkkal, ha észre veszem h bejövök nekik, és ha elhívnak randira, elmegyek, de kis esélyt adok neki, hogy lesz belőle bármi is. Ezzel nem bántom meg a fiúkat? Önző lennék?

20/L


2013. ápr. 21. 23:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vegyünk egy párhuzamot: szép dolog bemenni egy esküvői ruhaszalonba és végigpróbálgatni a ruhákat és ugráltatni az eladót, ha még pasid sincs, nem hogy időpontod a városházára? Na, hát kb ilyen úgy randizni, hogy nem akarsz kapcsolatot.
2013. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De akarok kapcsolatot, csak kétlem, hogy találnék olyat, aki lenne annyira jó, mint az előző párom.
2013. ápr. 21. 23:41
 13/19 anonim ***** válasza:

# 11: Nem azt írta a kérdező, hogy nem akar kapcsolatot, hanem azt, hogy nem mindenáron.

Egyébként a példáddal élve: amikor esküvőre készültem, több szalonba is elmentem ruhát próbálni, és a számomra legjobb szalonból, a legjobban tetsző ruhát választottam.


De fordítsuk meg: tegyük fel, hogy a kérdező teljesen nyitott egy kialakuló kapcsolatra, és ezért randizik, de mondjuk a randin kiderül, hogy egyáltalán nem jön be a pasi stílusa, életmódja, vagy bármi. Akkor köteles lenne vele kapcsolatba kezdeni, csak mert randizott vele? Egy randi senkit nem kötelez semmire. Ha teljesen elzárkózna, nyilván nem is randizna.

Én meg tudom érteni, mert én is kb. így vagyok... nem akarok mindenáron kapcsolatot, csak ha valaki nagyon megfog.

2013. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek 13. válaszolóval. Csak akkor akarok belekezdeni egy újabb kapcsolatba, ha úgy érzem, tényleg lehet belőle valami...
2013. ápr. 21. 23:44
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem ezen van a hangsúly, hanem azon, hogy nem vagy kész egy új kapcsolatra. Majd ha kész leszel, randizgass.

Nem azt mondtam, hogy az első randi kötelez.Csak azt, hogy felesleges úgy elmenni egy randira, hogy egyébként nem hiszed, hogy találhatsz jobbat. Amíg így állsz hozzá, nem is fogsz jobbat találni.


Egyébként én ezt úgy szoktam megoldani, hogy ne érje szó a ház elejét, hogy ha az első randin kiderül számomra, hogy biztosan nem lesz második, akkor fizetem a saját számlámat.

2013. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hiába tisztázod, mind meg akarja majd mutatni, hogy ő más és randinak fogja felfogni azzal a hátsó szándékkal, hogy majd később úgyis megenyhülsz :) 26/F
2013. ápr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
# 16: szerintem ezzel semmi gond nincs, nem baj az, ha egy pasi meg akar hódítani egy nőt, mert ezzel csak megsokszorozódnak az esélyei. :) (Persze csak akkor, ha ügyesen csinálja. :) )
2013. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Há` aranyanyám, neked aztán van időd :-) Amúgy ahogy az elején kezdted, hogy elmész velük randira, aztán úgyis kevés esélyt adsz nekik rá, meg gondolom mikor előtte beszéltek, és kialakul az, hogy találkoztok egy randira, vagy baráti találkára, és mind2-en mondjátok, hogy meglátjátok, mi alakul, akkor ne szard össze magad, mert ha nem egy huzatosagyú, akkor kb. ő is ugyanúgy megy arra a találkára, akárcsak te.... aztán vagy semmi, vagy hancúr, vagy kapcsolat, ahogy tetszik :-) Ja, és valami vágott cuccot vegyél fel aranyom, hogy legalább valami jó legyen az eseményben :-)
2013. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat kihagytátok: ne csak a másik féllel kapcsolatban legyenek elvárásaid...
2013. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!