Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire befolyásol titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol titeket, ha a kiszemelt pasinak/csajnak van barátnője/barátja?

Figyelt kérdés
Visszaléptek egyből, azaz letesztek a meghódítás ötletéről, vagy ettől még ugyanúgy próbálkoztok?
2009. okt. 13. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Lehet nem szép dolog. Viszont ha annyira "szeretik" egy,ást nem fogják más valaki miatt dobni. Ha szeretik egymást és jól megvannak ez csak egy próbatétel, vagy kis bökkenő a kapcsolatutukba. Szóval ennyi.

Szerintem nem gáz. MErt ha a Srác/lány is érdeklődik a szingli csaj/srác iránt akkor nem hiszem h annyira szeretné...vagy ha szereti is kontrollálja magát és maradjon a saját párjánál!

2009. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
nem bírnék olyan csajra hajtani akinek barátja van, és elég gusztustalan dolog aki ilyet tesz... miért kell más boldogságát tönkretenni?! :/
2009. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Engem egyáltalán nem befolyásol mivel ha valakit el tudsz szeretni a párjától(jelen eseteben mindegy h férfi v nő) akkor nem is volt igazai/komoly/mély a dolog köztük. Persze teljesen más ha csak egy éjszakás kapcsolat céljából.DE azzal is számolni kell ha képes volt elhagyni a párját érted akkor képes lenne téged is otthagyni valaki más miatt?!-nagy valószínűséggel igen


De fennáll még egy lehetőség a csábító oldaláról is.Sokan csak a hódítás örömeit élvezik és miután megkapták azt amire vágytak szépen otthagyják.


Szerintem az ilyen kapcsolatok mindig bonyolultak és kár bele menni, ha nem illettek össze akkor egy idő után úgyis kiderül utána meg szabad a pálya.

2009. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha logikusan végig gondoljátok, akkor aki tényleg boldog párkapcsolatban van, nincs az a nő/férfi, aki miatt vége lehet annak a boldog kapcsolatnak. Nekem ez a véleményem.
2009. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
81%

Egyet tartsatok szem előtt !! AZ A NŐ FOGLALT AKIN FEKSZENEK !! xD


Remélem segítettem :)

2009. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kb mutatja az egész nemenkénti hozzáállást a válaszok megoszlása. Az eleve kb egy töketlen baromság ha egy pasit kell hogy elcsábítson a nő mert az nem mer vagy akar lépni, aztán a csajnak kell eltekernie a fejét mert a pasi nyaka a fenének nem akar magától fordulni. Ez már alapból gáz.

Fordítva meg nyilván nem fog egy pasi se,-ha épeszű- lelkiismereti problémát csinálni abból, ha a csaj foglalt, ha már van akkor megpróbálja felszedni, és többnyire ha a csaj komolytalan akkor sikerül is, nos az olyat meg vigye a büdös francba, mert majd tőle is valaki lecsapja később. Én se agyaltam egyszer azon hogy a hülye buxa valaki másba volt mélyen szeriben, és persze nem esett le neki hogy a hülye fejét végig átejtik mert nem foglalkozott vele fordított esetben a barátja, kipakoltam neki amit éreztem, nem jött be, hát van ilyen, nekem rosszul esett hogy nem díjazta hogy őszinte voltam vele, és őszintén is gondoltam amit mondtam neki, az ilyenre meg azt mondom aki hülye az meg megérdemli, hogy olyan pasija legyen aki semmibe veszi aztán utólag rinyálhat hogy őt mennyire átejtették, aztán korábban meg az orra előtt integetett egy olyan aki sokkal különbül bánt volna vele.

2009. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Fúj de útálom az ilyeneket. legszivesebben meggyilkolnám aki bekarva az én kapcsolatomba.


nekem ennyi róla a véleményem. :S

2009. okt. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!