Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire befolyásol titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol titeket, ha a kiszemelt pasinak/csajnak van barátnője/barátja?

Figyelt kérdés
Visszaléptek egyből, azaz letesztek a meghódítás ötletéről, vagy ettől még ugyanúgy próbálkoztok?
2009. okt. 13. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az gusztustalan, ha valaki tudja, hogy foglalt a másik és mégis rászáll. ha valakinek van hozzá gyomra, hogy tönkretegye más kapcsolatát, az a lelkiismeretével kell, hogy elszámoljon.
2009. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem befolyásol. Mondjuk én férfi vagyok, a nőket állítólag befolyásolja (mármint: ahhoz a férfihoz vonzódnak jobban, aki már foglalt), a férfiakra kevésbé mondják jellemzőnek, hogy a foglalt nőre utaznának.
2009. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Még szép, hogy lemondok a pasiról.

Nekem sem esne jól, ha valaki rászállna a pasimra. Az önértékelésem nem engedi meg, hogy kikezdjek valakivel, aki foglalt. Persze barátkozni barátkoznék vele.

2009. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
89%
Én azonnal visszalépek! Mert tiszteletben kell tartani a harmadik félt is. És bele kell abba is gondolni, mi lenne fordított helyzetben. Én sem örülnék annak ha éppen egy kicsit mélyponton van a kapcsink (attól még tarthat egy életen át, hullámvölgyek mindig vannak)és egy hülye liba ezzel mit sem törődne, és elcsábítaná a hapsim. Persze erre mindig az a válasz "ha menni akar menjen", meg "két ember kell hozzá" meg egyéb hülye dumák. Igenis sajnos előfordulhat olyan amikor hiába szereti egymást két ember, épp mélyponton vannak. Én teljesen elítélem ha egy harmadik próbál belekontárkodni két ember életébe. És pont ezért én se tenném. Ha akar valamit tőlem egy srác, előbb szakítson. És akkor tiszta lappal indul.
2009. okt. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Egyátalán nem érdekel mert nem a kiszemeltem párja érdekel, vele semmi dolgom.

Jakomo 25F

2009. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

Míg meg nem ismertem meg a Páromat, addig undorító dolognak tartottam, és eszembe nem jutott hogy egy olyan pasival kezdjek ki akinek van valakije.

De amikor megláttam (cam)és elkezdtünk beszélgetni interneten tudtam, hogy egy az a pasi kell nekem, de ekkor még nem tudtam, hogy van barátnője. 2 napon keresztül mindig mondta, hogy ha nekem lenne valakim megszerezne bármi áron. Nem értettem először mire mondja, mert nekem nem volt senkim. Én is azt hittem, hogy neki sincs, aztán jött a hideg zuhany. Rákérdeztem és igen volt a válasz.:( Akkor eset le, hogy azokat a mondatokat miért mondta 2 napig. Kiakadtam, rosz kedvem volt nagyon. Megbeszéltük következő napra is a "randit", (pár hónappal később elmondta, hogy azt hitte nem fogok felmenni netre ez miatt.), megkerestem iwiwen, majd a barátnőjét és amikor megláttam és pluszba 19éves én meg 22, Párom 28 éves, egyből elhatároztam. Nem érdekel nekem KELL EZ A PASI!!! 1 hétig minden nap internetes beszélgetés este 10-3ig. utána találkoztunk, mégjobban megerősödött bennem hogy KELL NEKEM. Nekem az a véleményem, hogy ha mindent megadsz a Párodnak és nagyon jó vele, nincs az a pénz vagy nő vagy bármi amiért otthagyna! Nem mondtam, hogy hagyja ott a bnőjét, de másnap magától szakitott vele (1 évig voltak 1ütt.) A csajszi 1x nem hívta, hogy kezdjék újra (beletőrődött ami sztem nagyon gáz.)De nekem ez csak rá 5 napra esett le. Mindennap velem volt, aztán valahogy szóbajött, és akkor mondta el. Annyira boldog voltam/vagyok:) 1 hónap után összeköltöztünk, és azóta is együtt vagyunk szerelembe, boldogságba és fél éves fordulóra egy kutyával ajándékoztuk meg egymást:) azóta eltelt már 3 hónap:).

És egyáltalán nem félek hogy engem is otthagy, mindent megtettem/ megteszek/ megfogok tenni hogy örökre együttmaradjunk. 22/L

2009. okt. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
ha összeillenek, és boldogok együtt, akor szüneteltetema témát. egyébként, meg miért ne tehetném boldoggá? majd álmatlanul alszom emiatt este... :)
2009. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

12:06 VAGYOK.

Az lemaradt, hogy pont olyan mintha újságból rendeltem volna meg, és Ő is ezt mondja. Csak persze én ezt csak azután mondta el Neki, amikor Ő is nekem.


Amúgy az exe helyébe én magamat darabokra téptem volna:D De ez én vagyok.:)


És engem legalábbis az is nagyon imponált, hogy HARCOLNOM KELLETT/kell ÉRTE, és nem egy "csettintésre" megkaptam, mint az előtte lévőket.

MEGSZEREZNI SOKKAL KÖNNYEBB DOLOG, MINT MEGTARTANI VALAKIT!!!

2009. okt. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Engem nagyon is befolyásol,mert belegondolva,semmi garancia nincs arra,hogy ha én megszerzem azt,akinek párja van,akkor ezután más nem fogja őt megszerezni tőlem.Szóval,ha én összejövök vele,elszedem őt mástól,akkor könnyen meglehet,hogy tőlem meg majd valaki más szedi el,hiszen könnyű elcsábítani.Egyébként is,amit másokkal teszünk,azt a sors vissza adja nekünk,kinek így,kinek úgy,méghozzá kamatostul!Nekem ilyen áron nem kell pasi,inkább keresek olyat,aki szabad!(Az már más kérdés,hogy mindig beleesek abba csapdába,hogy foglalt pasi tetszik,és hónapokig szenvedek miatta,mire sikerül elfelejtenem...Ha ő boldog a kapcsolatában,akkor nem fogok belerondítani.)
2009. okt. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Nálam felejtős az ilyen. egyrészt van bennem gerinc, másfelől nekem mindig azt tanították, hogy pasi és villamos után nem futunk. ehhez is tartom magam.

23 N

2009. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!