Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 év után engedtem egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után engedtem egy barátom csábításának. Azóta háromszor lefeküdtünk, most pedig elküldött. Miért tehette?

Figyelt kérdés
Közös baráti társaságba járunk, többször udvarolt eközben, de nem érdeklődtem iránta akkoriban, össze is jöttünk mindketten mással. Viszont 1 hónapja egy fesztiválon az alkohol hatására sikerült összemelegednünk, együtt is töltöttük az éjszakát, de utána nem keresett. Én írtam rá, és találkoztunk is ezáltal kétszer, a lejátszás ugyanez volt. Most már nem bírtam tovább és ráírtam, hogy miért kerül azóta és olyan választ adott, amire nem számítottam. Hogy ő nem tudja átvenni a barátom helyét (hozzáteszem közben a barátommal szakítottunk), képtelen velem egy olyan kapcsolatra, amit én szeretnék, és nem elég elhivatott hozzá, hogy velem legyen. Elküldött a fenébe és nagyon fáj, pedig már kötődés is kialakult bennem iránta :( (29/L, ő 29/F)
2013. jún. 18. 16:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát ezek után már nem fogom keresni, és remélem be is tudom majd tartani.

Nagyon fáj sajnos.

2013. jún. 18. 17:45
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem lecseszni akarlak, csak megjegyzem, hogy emiatt kár szomorúnak lenned. Egyrészt tanultál valamit újfent, másrészt felfoghatod egy szexuális tapasztalatszerzésnek a dolgot. Legközelebb jó eséllyel nem leszel meggondolatlan, hanem már az elején tisztázod magadban mit akarsz a másiktól és aszerint lépsz. Nem véletlenül szokott inkább működni, hogy a szexszel vártok egy kicsit, ugyanis azalatt jó eséllyel lesz nyilvánvaló, hogy mit is akartok egymástól.
2013. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére az itt senkiben sem vetődött fel gondolatként, hogy esetleg a kérdező nem volt megfelelő a pasinak valamilyen tekintetben. Így nem kell ezen elgondolkodni, hiszen a pasi a hibás, csak kihasználta, stb..
2013. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Pont ez az...mivel közös társaságba járunk, észleltem a pozitív megnyilvánulásokat a részéről, próbált elhívni randizni, találkozni, ebből azt szűrtem le, hogy tetszem neki.

Aztán később jött ez a rossz pillanat, hogy "csak úgy" megadtam magam neki, és ráadásul én kerestem utána. A randikra nemet mondtam anno, a szexre pedig igent. Nem csodálom, hogy ez negatívan jött le neki. Őrületesen rosszul csináltam.

2013. jún. 19. 09:36
 15/17 anonim ***** válasza:
#13: gyakorlatilag senki nem mondta, hogy a pasi a hibás. De azért puffogj még egy kicsit.
2013. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem csináltál semmit sem rosszul. Mindig azt csináltad, amihez kedved volt, vagy épp nem volt. Akartál vele randizni? Nem. Nem is mentél. Akartál vele szexelni később? Igen és meg is tetted. Olyan rosszak voltak talán azok az együttlétek vele? Szerintem nem, mert akkor nem lenne miről beszélgetnünk itt a gyk-n. Tehát megajándékoztátok egymást egy szép élménnyel, mindketten gazdagodtatok egy kis tapasztalattal és ennyi.

Szerintem most kezdesz el hibázni, hogy ezek után többet várnál. Semmi olyat nem csinált a srác, amit nem szerettél volna, ne várd el tőle, hogy olyat tegyen, amit ő nem szeretne igazán. Hagyd a dolgokat, hadd menjenek a maguk útján, töröld ki a tudatodból, nem érdemes vele foglalkozni, maradjon meg a szép emlék és éljetek tovább (akár ugyannabba a társaságba járva továbbra is), mintha mi sem történt volna. Jön majd olyan, aki kész lesz egy komoly kapcsolatra is, a fontos az, hogy ne szalaszd el erre a srácra vágyakozva.

2013. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Az lesz, amit ti is írtatok, magamban is erre jutottam, hogy semmiképpen nem keresem, előbb-utóbb valószínűleg úgyis összefutunk.

Mivel 3 évig próbálkozott, nem gondoltam volna, hogy csak a szex kellett neki, arra fogtam, hogy azért nem keres, mert félénk (valóban az), és én írtam rá többször is. Nem semmi, hogy ilyen aprónak tűnő dolgokkal így el lehet szúrni és visszájára fordítani egy szituációt, úgy, hogy gyakorlatilag elbuktam.

2013. jún. 19. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!