Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 év után engedtem egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után engedtem egy barátom csábításának. Azóta háromszor lefeküdtünk, most pedig elküldött. Miért tehette?

Figyelt kérdés
Közös baráti társaságba járunk, többször udvarolt eközben, de nem érdeklődtem iránta akkoriban, össze is jöttünk mindketten mással. Viszont 1 hónapja egy fesztiválon az alkohol hatására sikerült összemelegednünk, együtt is töltöttük az éjszakát, de utána nem keresett. Én írtam rá, és találkoztunk is ezáltal kétszer, a lejátszás ugyanez volt. Most már nem bírtam tovább és ráírtam, hogy miért kerül azóta és olyan választ adott, amire nem számítottam. Hogy ő nem tudja átvenni a barátom helyét (hozzáteszem közben a barátommal szakítottunk), képtelen velem egy olyan kapcsolatra, amit én szeretnék, és nem elég elhivatott hozzá, hogy velem legyen. Elküldött a fenébe és nagyon fáj, pedig már kötődés is kialakult bennem iránta :( (29/L, ő 29/F)
2013. jún. 18. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Megkapott, mást nem akart, minek teperjen.
2013. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
KIhasznált,de megérdemelted...Aki ilyenbe bele megy,az ne csodálkozzon.
2013. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
#1-nél a pont a helyes válaszért.
2013. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Elég gáz, hogy 29 évesen még ennyire naiv vagy. Csak abból lehet hülyét csinálni, aki hagyja magát. Ez van.

24N

2013. jún. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
megkapta amit akart nem?? :S
2013. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Komoly embernek tűnt és nem gondoltam volna róla, hogy ilyen, de megerősítettetek benne, hogy ő se különb.
2013. jún. 18. 16:26
 7/17 A kérdező kommentje:
Az a legszarabb, hogy azt hittem, hogy komolyat akart mindvégig...csak játszott velem
2013. jún. 18. 16:26
 8/17 anonim ***** válasza:

most már mindegy ,spongyát rá ha tudsz mert úgy se tehetsz

a következő meg biztos egy érző normális srác lesz

fel a fejjel!!!

2013. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

azért nem figyeltél rá, mert volt barátod

nem tudtál kétfelé figyelni, pedig a szövegből és egyéb megnyilvánulásból rájöhettél volna, hogy mit akar, tény ennyi idősen jó lenne egy kis emberismeret, már az első lefekvés után rájöhettél volna, hogy ennyi volt, hiszen nem keresett, dugás után ált. aki keresi a másikat az akar valamit N

2013. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Gyakran ez a probléma sajnos egy szexkapcsolatban, hogy az egyik fél elkezd többet akarni. Ha az elejétől rendesen meg vannak beszélve a dolgok, vagy akár kimondatlanul is érti mindkét fél, hogy miről szól köztük a móka, akkor nem fordul elő, hogy valaki rosszul jön ki a dologból.

Ha nem akarod odaláncolni magadhoz a másikat, hanem hagyod menni, akkor akár a visszájára is fordulhat: magától keres meg. A lényeg viszont, hogy erre ne építs, ne remélj tőle semmit, hanem egyszerűen éld az életed tovább vidáman és önfeledten, ahogy eddig is.

2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!