Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal még 4 hónappal...

A barátommal még 4 hónappal ezelőtt lefeküdtünk.!?! Folytatás lent.

Figyelt kérdés
ő volt az első tehát még szűz voltam. de annyira fájt ahogy "behatolt" hogy inkább hagytuk.na most az a helyzet hogy van egy másik barátom már 1 hónapja járunk és leszeretnénk feküdni..nem tudom hogy most azt mondjam neki szűz vagyok e vagy sem mert ugymond már nem viszont nem szexeltünk az előző barátommal..alig betette és ennyi volt..és nem véreztem szóval nem tudom..mert most ha meg lefekszünk és esetleg vérzek lehet megfog lepődni a barátom..esrtleg mondjam el neki a sztorimat ? szerintetek?:/

2013. jún. 9. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
anyám borogass
2013. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki nyugodtan a történetet.

Fő az őszinteség és a bizalom.

2013. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond el neki, hogy már próbálkoztál az előző barátoddal, de annyira fájt, hogy inkább abbahagytátok és nem próbálkoztatok újra.
2013. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Mondd el ezt így neki.

Mennyire rakta be? Tövig? Mert ha csak kicsit, akkor végülis szűznek számítasz még.

2013. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy? ezt sok szempont miatt kérdezem

amúgy az őszinteség a legfontosabb, szóval mond el N

2013. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

első: segitséget kértem nem pedig cinkelést..

talán én is igy gondoltam hogy elkéne mondani ezt neki igy..hát nem tövig rakta be kb a feléig és ott nagyon fájt és inkább hagytuk az.. :/

2013. jún. 9. 18:07
 7/18 A kérdező kommentje:

első: segitséget kértem nem pedig cinkelést..

talán én is igy gondoltam hogy elkéne mondani ezt neki igy..hát nem tövig rakta be kb a feléig és ott nagyon fájt és inkább hagytuk .. :/

2013. jún. 9. 18:07
 8/18 A kérdező kommentje:
bocsi hogy 2x küldte csak telorol vagyok.. 16 éves vagyok
2013. jún. 9. 18:08
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
állítólag jártok.. beszélgetni szoktatok?
2013. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Talán kérd meg a fiút,hogy izgasson fel nagyon és közöld vele,hogy nagyon szűk vagy. Ha kell előtte ujjazzon meg az is kicsit tágít. És ne add fel előbb-utóbb meg lesz a teljes gyönyör! :)
2013. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!