Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal még 4 hónappal...

A barátommal még 4 hónappal ezelőtt lefeküdtünk.!?! Folytatás lent.

Figyelt kérdés
ő volt az első tehát még szűz voltam. de annyira fájt ahogy "behatolt" hogy inkább hagytuk.na most az a helyzet hogy van egy másik barátom már 1 hónapja járunk és leszeretnénk feküdni..nem tudom hogy most azt mondjam neki szűz vagyok e vagy sem mert ugymond már nem viszont nem szexeltünk az előző barátommal..alig betette és ennyi volt..és nem véreztem szóval nem tudom..mert most ha meg lefekszünk és esetleg vérzek lehet megfog lepődni a barátom..esrtleg mondjam el neki a sztorimat ? szerintetek?:/

2013. jún. 9. 17:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nem állitolag járunk hanem rendesen járunk csak nem tudom hogy mondjam neki azt hogy szűz vagyok vagy csak lehet még átse szakadt a szűzhártyám ..az a baj hogy nem tudom..szoktunk beszélgetni ilyen dolgokrol de azért annyira mélyen nem megyünk bele ebbe a témába
2013. jún. 9. 18:26
 12/18 A kérdező kommentje:
ma 18:24: köszönom , aranyos vagy :)
2013. jún. 9. 18:28
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

na ezaz:S

egy normális kapcsolatban az ember mer bármiről beszélni a másiknak... és ilyen mélységig nem mentek bele.. pedig ez egyáltalán nem "mély"...

aztán szexeltek, de ha valami nem lesz jó, nem fogjátok megbeszélni.. :/

szerintem beszélgessetek többet, a testi dolgot meg még lehet hanyagolni... már ha hosszú távra tervezel..

2013. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
igazad van..talán ezért jött fel ez a probléma is hgy mit mondjak neki vagy hoy legyen..hosszú távra tervezünk persze ..csak nem tudom most ebböl hogy jönnék ki ha kinyögném hogy mégse feküdjünk le ..igazábol én is nagyon akarom :/ :)
2013. jún. 9. 18:38
 15/18 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni:)

de nem is lehetsz olyan buta, ha ilyen egyszerűen igazat adsz nekem:D meg is lepődtem:D

és így megbeszéltétek, hogy "ok, akkor majd ekkor meg ekkor dugunk"? vagy hogy? mm... nem tudom elképzelni, én nem így szoktam alakítani a dolgokat:D

mindenesetre... hát nemtudom.. sosem váltottam irányt kapcsoaltban, mindig csak így mentem bele a dolgobka, hogy vagy kimondunk mindent, vagy akkor inkább nem is próbálkozunk egymással...

szóval most be kell érned egy "fogalmam sincs"-el, de ha gondolod pmbe írhatsz, és ott talán értelmesebb vagyok:D

2013. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :) haha :D azért nem vagyok én ilyen hülye...de ne igy képzéld el hogy jajj akkor most dugunk xd ezt nrm tom elmagyarázni... jo majd lehet irok csak telorol nem tom megnézni az üziket
2013. jún. 9. 19:01
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Privátban írok :)
2013. jún. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
oké :)
2013. jún. 12. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!