Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtünk, de nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk, de nem szeretnék tőle semmi komolyabbat. Gáz ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 4szer randiztam, és úgy alakult, hogy a legutóbb épp nála. Nem akarom a borra fogni, vagy ilyesmi, de ittunk egy kicsit, és ettől felbátorodtunk, és lefeküdtünk. Ott aludtam, és még reggel is úgy viselkedtünk, mint egy pár. Rengeteget gondolkodtam rajtunk, és rájöttem, hogy igazából nem szeretnék vele párkapcsolatban lenni. Még az exemet szeretem, sajnos. Hogyan mondjam meg Neki? (ne nézzetek ribinek kérlek, ilyen most először esett meg velem, magam sem értem, hogy miért...)
2008. dec. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem gáz, mivel írod, h most fordult elő veled ilyesmi először. Meg hát ha jó volt és mindketten akartátok, akkor miért ne?
2008. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
egyszerűen ahogy leírtad, szép volt jó volt de sajnos ennyi volt mert ott az ex.
2008. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pff velem ugyanezt csinálta 1 nő:S:S
2008. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szegény srácot kihasználta egy nő. :)

Régen, amikor engem is "csak kihasználtak" ^^

2008. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ő még erőltetné ezt a együtt párban dolgot, finoman mondd meg neki az igazat, hogy te még az exedre gondolsz sajnos, és nem akarod átb***ni az ő fejét mert még nem állsz készen egy újabb kapcsolatra. Az milliószor roszabb lenne ha csak később bújna ki a szög a zsákból, márpedig előbb utóbb ez történne.
2008. dec. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz, bár kár , hogy nem tisztáztad vele az elején. A légyeg, hogy nyilt lapokkal játszatok, amúgy meg jó szórakozást.
2008. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huhh, köszi, megnyugtattatok! :) persze, tisztázzuk!
2008. dec. 7. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!