Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők minek mondják a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők minek mondják a pasiknak, hogy legyenek kedvesek, udvaroljanak, stb, mikor szinte (SZINTE) mindig azokkal jönnek össze, akik nem törődnek velük, foghegyről beszélnek velük, stb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak ellenpéldák, de én azt látom, hogy az egyik legnagyobb hiba, amit egy (csinos) lánynál elkövethet az ember, az hogyha kedves és odaadó az ismerkedéskor.

Ez olyan, mintha mi pasik azzal etetnénk a nőket, hogy "legyetek kövérek, öltözzetek igénytelenül, és ne fürödjetek, mert nekünk csak egy dagadt, büdös lány kell :)"


2013. máj. 30. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nem velem randiztál :D
2013. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te bajod.
2013. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 compactegon ***** válasza:
91%
alapjában véve igazad van. a nők olyanok, mint a kutyák (nem pejoratív értelemben). amint nem foglalkozol velük, elkezdi piszkálni csőrüket a miértek tömkelege. természetesen ez a kapcsolat legelején nem érvényes tézis, csak mikor már felszállt a szemükről a rózsaszín köd :)
2013. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ennyire hülye még nem vagyok, de ennek semmi értelme, fel tudod fogni, hogy beszélnek ill viselkednek velem, szóval tudom hányadán állok, ha váltok egyből fordul a kocka N
2013. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elején ezek a büdös bunkók is a legjobb oldalukat mutatják,udvarolnak,bókolnak,kedveskednek,stb. Van,aki erre nagyon is vevő,és pont ezt használják ki.Aztán később természetesen megmutatkozik a valódi énjük,ilyenkor az értelmesebb nő vagy fellázad ellen,vagy csak egyszerűen lelép.A birkák meg tűrnek a végtelenségig,némelyiknek egyenesen bejön a tahóság.Én az a típus vagyok,aki emiatt ki szokott osztani pár nyaklevest jogosan.Nem vagyok lábtörlő.
2013. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyenek a csajok. Bár szerintem itt a külsön van hangsúly. Tehát legyen az illető jópasi.

Kölyök koromban én is kedves, aranyos voltam a nőkhőz, de csak barátként fogadtak el. Most már kicsit ˝bunkóbb˝ vagyok velük de ugyanúgy nincs kapcsolatom. Mert nem vagyok jópasi.

22f

2013. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor viszont megint csak kamu az egész, és csak annyi tanácsot lehet adni, hogy "legyél jobb pasi". Akkor viszont megint nem kéne azzal etetni őket, hogy "egy lány majd nagyon szerencsés lesz veled" meg "csak add magad és légy kedves, és találsz valakit".
2013. máj. 30. 14:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Na haver figyelj ! Jobban ugye nemigen nézhetsz ki mert az arcodat többnyire nem változtathatod meg,esetleg gyúrhatsz, de az felesleges idő és pénz. Én sem vagyok se kigyúrt sem jóképű de azért a vagányságommal, többnyire megnyerem a nőket. Viszont a biztos siker a kar vastagságú pénztárca ezt ne feledd!
2013. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Egy olyan nőnél, aki nem a pénzre megy, azzal sem mész sokra.

Igen, add magad, meg légy kedves. Tényleg ennyire egyszerű. Az már nem a nők hibája, hogy téged durván emészthetetlen személyiséggel áldott meg a sors.

2013. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők álszentek, képmutatók és sunyik. Lökik itt nekünk a sódert hogy kisugárzás meg önbizalom, meg kiskutyafäsza karikára vágva, oszt közben lelépnek az első pénzes sportkocsis kigyúrt tapló türhőállattal.

Az ok vélhetően az "alfahím" típusban keresendő. Az "alfahím" ugye minden nőstény álma: tele van zsetonnal, fekete Bömös parkol a luxusvillája előtt, csupa izom, és mellé még Justin Bieber is. A tahó, türhő viselkedés, flegmázás pedig - szerintük - a dominanciát jelzi.

2013. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!