Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éljek boldog életet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek boldog életet, ha valószínűleg sosem fogok kelleni egy szép nőnek sem?

Figyelt kérdés

Egész életemben az volt a legnagyobb vágyam, hogy egyszer lehessen egy igazán szép barátnőm, akiért tényleg oda tudok lenni.. De sajnos az én adottságaimmal ez szinte biztosan nem fog megtörténni.

Ez az érzés tönkreteszi életem minden pillanatát, nincs kedvem, motivációm semmire, mert az, amit a legjobban akarok, tudom, hogy úgyis elérhetetlen.. Nem értem, hogy más, hozzám hasonló adottságú emberek hogyan tudnak boldog, elégedett életet élni, nem törődve ezzel..


2013. máj. 20. 11:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Majd ha nem úgy beszélsz a nőkről mint egy kocsiról, akkor talán szóba áll veled valaki.
2013. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Írtátok páran, hogy töketlen vagyok, meg gyáva, stb.. Szerintetek ilyennek születtem? Meg sosem próbálkoztam? Pont arról van szó, hogy tízszer annyit próbálkoztam, mint az átlag pasi, és ami nekik természetes, és mindennapos dolog, az nekem tízszer annyi energiabefektetéssel sem jött össze. Ezek után legyen önbizalmatok.
2013. máj. 20. 16:15
 13/18 A kérdező kommentje:

11-esnek meg..

Ez annyira képmutató.. A jó pasik ugyanúgy az alapján válogatnak, hogy melyik csaj néz ki jól, rájuk mégse haragszik senki emiatt.

2013. máj. 20. 16:21
 14/18 anonim ***** válasza:

Nocsak a hangszálaid megtalálták a herédet.


10x-esen próbálkoztál és nem volt elég? Csináld 20x-osan másképp nem érsz célt és csak pazaroltad az energiád.Ha nem volt elég 20x akkor tedd magasabbra a lécet , amíg össze nem jön.


Tudod mit vettem észre? Most is csak áltatod magad és kifogásokat keresel. Aki tényleg mindent beleadva foglalkozik valamivel leszarja , mennyi energiát öl bele és ezt más , hogy teszi.


Ne nekem akarj itt megfelelni , hanem magadnak ott odaát.

Nézz magadba és gondold végig vajon az az energia amit belefektethetnél a változásba : 100%-ból mennyi a valódi 20-30?


Igen valakinek egyszerű. De tudod mi a baj az ezzel? Nem tudják értékelni amilyük van , ha ők kerülnek ehhez hasonló helyzethez az életben nagy valószínűséggel elbuknak.


Előbb itt vágtad a rinyát , hogy te csak egy aranyos kedves szép csajt akarsz. De tudod azért küzdeni kell , ami neked luxus.


Most , hogy megsértettem a kis egódat rögtön nekünk esel magadat védve. Tudod könnyű másokat okolni , csináld nyugodtan. De amíg nem nézel magaddal szembe és a félelmeiddel csak rinyap*na maradsz

2013. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hogy mást mit csinál. Lesz@rom hogy másnak 1 homokszemet sem kell arrébb tenni, mert anyuci meg apuci mindent a segge alá tol az életében. Én ha kell egész hegyeket mozgatok meg homokszemenként hogy elérjem a célomat. És több mint való én jobban fogom élvezni a sikert, mint az, aki meg sem küzdött érte.


"A jó pasik ugyanúgy az alapján válogatnak, hogy melyik csaj néz ki jól, rájuk mégse haragszik senki emiatt."


Nincs olyan hogy jó pasi, meg jó nő. Csak a felszínes emberek döntenek és alkotnak véleményt külső dolgok/tények alapján. Ha ilyen felszínes ember akarsz lenni akkor állj be a közéjük.


"amit a legjobban akarok, tudom, hogy úgyis elérhetetlen.2


Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz. Nem mehetsz úgy el egy állásinterjúra hogy úgysem fognak felvenni, illetve nem kezdhetsz bele egy üzletbe úgy hogy azt mondod úgysem kell senkinek a termékem. Vagyis belekezdhetsz, de sok sikert ne várj tőle.


Neked is át kellene állni a "nem nyeremény orientált" gondolkodásra. Ami annyit jelent hogy az életed részévé válik a cselekedet, mindegy annak kimenetele. teszed a dolgod és kész, és nem kifogásokat gyártasz, meg sírsz és sajnáltatod magad egy noname oldalon. Ez 1ik csajnak se fog imponálni.

2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

teljes mértékben egyetértek a 14-essel. tegyél azért hogy sikerüljön meghódítanod a jó csajokat,és ne csak rinyálj mert nem megy. elhiszem hogy szar,de rajtad kívül elég sok ember nem feltétlen egy modell alkat,de tesznek érte,hogy jobbak legyenek.. mindig kihozhatsz magadból többet,olyan nincs,hogy nem.

16/l

2013. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ha nem megy keress szakembert. kell tanulmányozni a nőket hogy meglásd mik azok a kódok amik felvonják a figyelmüket. Sajnos logikailag ök totál impotensek s lehet hogy fizikáról meg asztrológiáról nem lehet beszélni velük. az ök logikájuk 0 részben. ott valami érzelmi marhasággal gondolkoznak s az szerint döntenek. Én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok mint te s eléggé megfigyeltem hogy ezek a hasitottkörmüek (Nök)hogyan gondolkoznak. rászállnak ilyen izomagyakra akiknek van kocsijuk pénzük s akik hűjére kihasználják őket. van lényeg is pár s az hogy nem minden csaj ilyen. kell kutatni. sok sikert. én is azt teszem.
2013. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mindenki félreérti a kérdezőt. Ő nem egy "kocsiként" gondol a nőkre. Csak szimplán egy olyan barátnőt/feleséget szeretne akivel külsőleg is teljesen meg van elégedve.
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!