Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 23 éves koromig még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 éves koromig még sosem volt olyan igazán szép barátnőm, akkor valószínűleg a jó csajok "nem az én súlycsoportom"?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. A gond az, hogy olyanokkal kezdesz, akik nem is tetszenek neked. Miért? Vagy tanuld meg az összkép alapján értékelni a nőket, és a kevésbé előnyös külsejűekben is meglátni a szépet (mert meg lehet!), vagy pedig keress olyat, aki minden elvárásodnak megfelel!
2013. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia.

Ez butaság. Azért nem volt még "igazán szép barátnőd",mert nem a külsőt figyelted ha nem a belső értéket. Légy büszke, és ne add fel. :)

2013. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyanokkal jártál, akik nem tetszettek????
2013. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondom, hogy olyanokkal jártam, akik mai szemmel már nem tetszenek (évek óta nem jártam senkivel). Tizenévesen alacsonyabbak voltak az elvárásaim, mint most, mivel az akkori környezetemben jóval kevesebb igazán szép nő volt, mint a mostaniban.
2013. máj. 19. 17:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazából a kérdésed nem egyértelmű. Hogy érted, hogy sosem volt olyan igazán szép barátnőd? Olyanokkal jöttél össze, akiket rondának, taszítónak találtál? Vagy szépnek találtad őket, de azért egyik sem volt a csaj ideálod közelében? Vagy netán úgy érted, hogy neked nagyon tetszettek, de másoknak nem?

Mindegyik más okokra vezethető vissza. A legutolsó egyszerűen csak arra, hogy mást tartasz szépnek, mint a "nagy többség".

Az első kettő vagy arra, hogy a belső értékek fontosabbak neked, mint a külső (ami egy becsülendő dolog), vagy épp ellenkezőleg arra, hogy mindegy, hogy ki, de mindenáron barátnőt akartál szerezni (ez már kevéssé becsülendő hozzáállás).


Egyébként még mindig divat errefelé ez a modern kasztrendszer? Fogadjuk már el, hogy a szerelemben olyan sok dolog relatív...

2013. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Oké, miközben írtam, már válaszoltál is. De hiszen te magad megadtad a választ a kérdésedre.
2013. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"olyanokkal jártam, akik mai szemmel már nem tetszenek "


Ezzel én is így vagyok, de nem azért, mert alacsonyabbak voltak az elvárásaim, hanem mert változott az ízlésem/értékrendem. :)

2013. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"A szerelemben olyan sok dolog relatív.."


Nézd, minden alól vannak kivételek, de azért többségében hasonló a hasonlóval van. Ezt már szociológiai tanulmányok is kimutatták. A párkeresés alapjáraton egy húspiac. Mindenki a legjobbat szeretné a másik nemből, de persze fel kell mérnie, hogy mire futja neki.

Nyilván, ha valaki szerelmes lesz, akkor ez eltűnik, de a szerelemhez szükség van egy hosszabb ismeretségre, márpedig egy gyönyörű nő nem fog hónapokig foglalkozni minden szürke egér átlagos pasival, aki meg akarja ismerni, hanem egy-két találkozó alatt dönt.

2013. máj. 19. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel rájöttél, hogy hasonló a hasonlóval, ami többségében így van, akkor legfeljebb annyit tudsz tenni, hogy feltornázod magad arra a szintre, amiből "válogatni" szeretnél.

Nem tudom milyen adottságaid vannak, mivel nem vagy megelégedve, mert igen, lehet, hogy amit te kinézel, az már nem a te súlycsoportod.

De próbálkozni mindig lehet.

2013. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én azokat az embereket nem értem, akik teljesen boldogok olyan párral, aki egyáltalán nem vonzó. Ismerek olyat, aki mondta is, hogy nem különösebben tetszik neki a csaja, de hát ez jött össze (a srác is elég ronda, és dagadt). És együtt vannak két éve, boldognak tűnnek. Az ilyen emberben nincs ott a tüske, hogy mennyivel jobb lenne, ha olyannal lehetne, aki igazán bejön neki?
2013. máj. 19. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!