Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éljek boldog életet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek boldog életet, ha valószínűleg sosem fogok kelleni egy szép nőnek sem?

Figyelt kérdés

Egész életemben az volt a legnagyobb vágyam, hogy egyszer lehessen egy igazán szép barátnőm, akiért tényleg oda tudok lenni.. De sajnos az én adottságaimmal ez szinte biztosan nem fog megtörténni.

Ez az érzés tönkreteszi életem minden pillanatát, nincs kedvem, motivációm semmire, mert az, amit a legjobban akarok, tudom, hogy úgyis elérhetetlen.. Nem értem, hogy más, hozzám hasonló adottságú emberek hogyan tudnak boldog, elégedett életet élni, nem törődve ezzel..


2013. máj. 20. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem topmodell csajokra kell hajtani mert azok úgyis elhajtanak még akkor is ha jóképű vagy.
2013. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
dettó 22/F
2013. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Boldog lennék egy egyszerűen csinossal is, de az se fog összejönni nekem.
2013. máj. 20. 11:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Úgy , hogy nem azt nézik, hogy feltétlen szép barátnője legyen.....az átlag is megfelel nekik. Magadhoz mérten keresd az embert mindig magadhoz viszonyitsd a nőt. Ha te nem vagy helyen ne várj gyönyörüséget. Örülj ha valakinek igyis te leszel majd a tökéletes.
2013. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Milyen nőket tartasz szépnek? Mert nem mindegy ám, hogy kinek mi a szép.
2013. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Csonti95 xD ***** válasza:

Biztos ez is egy uncsi nap számodra és jól esik itt "siránkozni" :)


-Gyúrj!

-Moss arcot néha [Meg minden mást is] (A pattanás nem feltétlenül genetika) :D

-Ne sajnáld magad...

2013. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Valahogy keress sokkal sokkal több pénzt mint az átlag és minden ujjadra találsz majd egy 6 nőt...tedd ezt.
2013. máj. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem csak a külsőségek érdekelnének boldogabb lennél.
2013. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Elárulom. Őszinte leszek és fájni fog , de lehet tanulsz belőle .


Töketlen vagy , feladtad meghunyászkodtál a helyzeteddel , mert ez egyszerűbb és kényelmesebb.


A vágyakozás nem visz előre. CSAKIS a kemény munka , mint izomzat és lélek terén , amit TE csakis tudsz elérni. És a munka fájdalommal jár . Nagyon sokkal


Tudod mi a probléma , tudod , hogy tudnál ellene tenni , de te csak itt nyomod a rinyát vegetálsz a sz*rban és várod , hogy majd valaki megsajnál . Elárulom nem fognak. Annyi ilyen "kérdés" özönlött már ide , hogy a f*sza tele van mindenkinek ezzel.


Hallottad már azt , hogy bátraké a szerencse? Mert a gyáva , mint te és a hozzád hasonlóak inkább marad otthon a komfortzónában és irigyli azt , aki kitört belőle . " Ha az én tehenem megdöglik , dögöljön a szomszédé is" Ahelyett , hogy mondjuk tennél a problémáddal szembe fordulsz vele és nem menekülsz .


A dzsungel törvényei (vagyis természetes szelekció) ma is hatnak a társadalomra , akár tetszik akár nem. A gyenge kihullik a sorból. Van aki ezt elfogadja tudatalatt és itt rinyál vagy fogja magát kimegy a parkba és edz naphosszat.


2. A lányok szerinted tudnak tisztelni egy olyan kisfiút , mint téged? magabiztosság és az erő mindennemű foszlánya nélkül . Ők a magabiztos és céltudatos embereket keresik és itt jön be az a probléma , hogy ezek nagyrészt a bunkó senkiházi férfinak ugyanúgy nem nevezhető emberek.


Ez itt a probléma , kedves aranyos fiúkkal , akiket a lányok állítólag keresnek csak pont emiatt nem találják.


Ilyen voltam és részben vagyok még én is. De tudod öregem én meguntam azt az állapotot , hogy fizikumom gyenge , hogy nem mertem lépni feléjük és inkább otthon ültem.


Befogtam magam mert rendszer nélkül én nem tudok előrébb jutni. Kondi heti 4x abból a pénzből amit ÉN kerestem meg és nem a szüleim.


Könyveket olvastam a testbeszédről , hogy ténylegesen megértsem az embereket és ami a fontosabb , ők hogy látnak engem .

"Az életed csak mások szemén keresztül válik értelmessé"


Lehetsz te bármilyen jó ebben meg abban , ha közben tojnak rád , mert süt belőled az önbizalomhiány és a negatív kisugárzás. Nemrég tapasztaltam mennyire sokat számit ennek a kettőnek a hiánya .


Szóval most jön a csernusos rész: bevállalod? igen vagy nem.


17/f

2013. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki félreérteni az erőt nem fizikailag értettem . De az se másodlagos , hogy te hogy érzed magad a bőrödben.
2013. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!