Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fejezzem be önmagam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem be önmagam másokhoz hasonlítgatását?

Figyelt kérdés
Elértem legalább azt, hogy ha a tükörbe nézek, akkor jó pasinak lássam magam. De ha valahova megyek, állandóan másokhoz mérem magam, "ő izmosabb", "ő jóképűbb", és megint elmegy minden önbizalmam. Mit tehetnék ez ellen?
2013. máj. 19. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos semmit. Bele kell törődni vagy irány a koxbánya meg a konditerem, igaz akkor készülj az impotenciára.


Igaz jóképűbb akkor sem leszel.

2013. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki volt az aki igy összetörte az identitásod és a lelked?
2013. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Több mint húsz évnyi visszautasítás. Régen kifejezetten ronda voltam (szándékosan volt extrém kinézetem), illetve alapból zárkózottabb természet vagyok. Azóta a külsőm rendbe hoztam, de ennyi idő alatt teljesen belém ivódott, hogy nekem nem lehet esélyem azoknál a csajoknál, akik tetszenek. És amikor meglátok valami kigyúrt, jóképű macsót egy szép lánnyal, mindjárt egy kis semmirevaló véglénynek érzem magam, aki nem lehet méltó egy szép nőhöz.
2013. máj. 19. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha az apád, meg az általános iskola vadbarmai, akkor üdv a klubban tezsvír
2013. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, részben, Xeno, de attól még nem megoldás, hogy ráfogom és szenvedek csendben.. Ki kell valahogy törni, és már így is nagyon sokat javítottam az önértékelésemen (képzeld el milyen lehetett).
2013. máj. 19. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell befejezni. Én lányként folyton összehasonlítgatom magam másokkal, de végre sikerült legalább nagyjából elfogadni a jó és rossz tulajdonságaimat is külsőre/belsőre ehhez képest próbálok fejlődni . Szóval ne másoktól menjen el az önbizalmad , hanem magadtól, hogy végre elérted a fejlődést és ilyen hülyeséggel húzod magad vissza:) Az összehasonlítgatás inkább "ötletbörze" legyen, azt segítse, hogy fölfele haladj ne lefele. Pl. ha látok valakit aki izmosabb akkor tök jó motiváció az edzéshez meg, hogy kakaóscsiga helyett egy zacskó pufirizst vegyek inkább:D
2013. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt a Xeno-t lekéne már tiltani erről az oldalról, mert non-stop csak az önsajnáltatásról pofázik!

Felkéne már azt fogni, hogy a legidiótább legprimitívebb nőknél fontos a kigyúrtság, egyáltalán nem minden a külső! Kigyúrt pasiból úgyis kevés van, és sok esetben az alacsony intelligenciájú férfiak gyúrnak akik nem tudnak mást felmutatni, tisztelet a kivételnek!

2013. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, te így vagy... abba nem gondoltál bele, hogy más is lehet úgy, mint te? Másnak meg lehet, hogy pont amiatt van önértékelési zavara, mert te úgy nézel ki, ahogy. Sok ember van úgy, hogy foglalkozik azzal, hogy mit gondol róla másik, úgy azzal is, hogy Te mit gondolsz róla.. Nem mindenki olyan, hogy tele van önbizalommal, még lehet, hogy megjátssza is. Közben lehet, mondanak neki valamit, emészti rajta magát úgy, hogy ne lássa senki...

Becsüld meg jobban magadat!

2013. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Más miatt sose változz,próbáld meg meglátni magadban a jó dolgokat,és ha ez megvan egyből jobb lesz a kisugárzás is,többen fognak felfigyelni rád:)
2013. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom én magamban a jó dolgokat, csak úgy vagyok vele, hogy van nálam jobb is, miért érné be velem valaki?
2013. máj. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!