Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet kissé különc/nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kissé különc/nem tömeg emberekkel ismerkedni, nem csak párkeresés hanem barátkozás céljából is? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
A suliban szinte minden diák ugyan olyan. Pénteken és szombaton elmennek bulizni (diszkókba), inni stb. Mind ugyan azokat a tömegzenéket hallgatja. Ugyan olyan ruhákat hordanank mert szerintük csak "X meg az Y márka ruhái menőek" stb stb. Én pedig vigyázok az egészségemre mióta komolyabban sportolok (csak bio cuccok, sose iszom alkoholt stb). És igen, különc vagyok. Nem akarok 1000 ismerőst facebookon. 15-20 barátot akarok akikben megbízhatok. Ilyen emberekkel hol lehet ismerkedni? :(
2013. máj. 10. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
itt :D
2013. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15-20 barát akiben megbízhatsz? :D Húú, nem mondom, nagyon optimista vagy. Mondanám, hogy járjál romkocsmákba, vagy teázókba, de azt tapasztalom, hogy már ott is ugyanaz a sorszalagról lehulló tucat-emberek vannak nagyrészt. Könyvtár?
2013. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is lehet olyan,de nem ebben a kategóriában.

Itt csak szexre mennének.

2013. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam tömegembernek, normális érdekes személyiség vagyok sztem. ha van kedved irj
2013. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. hozzászóló: jó akkor mondjuk... 10-15? Nem adok lejjebb! :D


Amúgy nem akarok neten ismerkedni! Az emberek sokkal másabbak mint élőbe. Anno megismerkedtem egy lánnyal a neten és teljesen úgy tűnt mintha rokonlelkek lennénk vagy nem is tudom. De persze mikor élőbe találkoztunk 10 perc után már le lehetett szűrni, hogy olyanok mint a többiek a suliban.

2013. máj. 10. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
szia. ha gondolod nekem is írhatsz. igazából én is így gondolkodom ezekról a dolgokról, mint te. én se vagyok egy tömegember. én nem jár bulizni, alkoholt sem iszom. és én is inkább úgy gondolkodom, hogy nekem sem kell több száz felszínes barát, hanem inkább 1-2, de az igazi barátom legyen. őket már úgy gondolom, hogy meg is találtam. bár az egyikük cigizik, először zavart, most már nem. főleg azárt nem, mert sose mondta, hogy ha most nem gyújtasz rá, akkor nem leszek többé a barátot, először megkérdezte, hogy kérek-e, csak udvariasságból, nem kértem és kész. szóval nekem nyugodtan írhastz, szerintem hasonló a gondolkodásunk.
2013. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja ezt kihagytam: olyan embereket szeretnék megismerni akik nem szeretik amikor sokan veszik őket körül. És ha mondjuk lenne alkalmuk kiköltözni egy szigetre pl Brazília mellé, azokkal az emberekkel akik fontosak nekik, akkor odaköltöznének és sosem hagynák ott a szigetet, mert azokon az embereken kívül akiket szeretnek mások nem érdeklik őket. Na jó, tudom ez hülye hasonlat volt de most ez jutott eszembe... :/
2013. máj. 10. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nőből vagy és személyesen ismernélek, már csomagolhatnánk is... Azt se tudom hányszor említettem már, hogy ki akarok költözni egy szigetre, ahol nincs ott ez a sok debil. :D

Foley ez azért nem teljesen igaz... Van aki nem megy a szexre, sőt semmire se.

2013. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Így van,ide járok legtöbbször,mégsem hajtok se a szexre se túl sok másra sem,az unalmamat űzöm.
2013. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Drek: lány vagyok, de 16 éves tehát ez nem fog összejönni. De sziget-társak azért még lehetünk! :D


Amúgy régen más voltam. Egy csomó emberrel jóba voltam és pár srác meg még udvarolt is vagy nem tudom... (volt aki hazakísért vagy pl hozott csokit a névnapomra, karkötőt a szülinapomra stb) Igazából az volt, hogy én mindig segítettem a barátaimnak, de pár hónapja nekem kellett volna segítség, de az összes "barátom" lerázott, hogy "Jajj bocs most nem tudok segíteni/meghallgatni téged mert épp van egy fontosabb dolgom..." és akkor jöttem rá, hogy mekkora hülye voltam. Jól le is szidtam őket, hogy mégis milyen barát az ilyen, így nem is szólnak hozzám. Ne is szóljanak! Na azóta egyedül vagyok szünetekben és a Zabhegyezőt olvasom. Soha de soha többé nem akarok hamis barátokat!

2013. máj. 10. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!