Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehet megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet megismerkedni olyan lánnyal, aki SZÁMOMRA VONZÓ és egyben mégis kedves, normális, ad esélyt a nem tökéletes külsejű fiúknak is az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló hagyd már ezt a videot. Nekem is elküldted ugyanezt a szöveget privátban.


Szerintem sport szakkörökön, művészeti hobbik területén. Ott rendesebb csajok akadnak.

2013. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Trollfocin sok jó csaj van,kedvesek,és van pár nagyon vicces is :) ja,és persze imádják a focit,meg olyan lazák
2013. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért mi bajod a külsőddel?
2013. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem egészen addig semmi bajom nem volt a külsőmmel, amíg középsulis koromtól kezdve el nem kezdtek gúnyolni lányok. Fogalmam sincs mi bajuk van velem, mert vannak tőlem csúnyább fiúk is szerintem, de tény, hogy nem vagyok helyes adonisz.
2013. máj. 10. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi számít számodra vonzónak? Ezt mi honnan tudjuk?
2013. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De ez nem válasz.Ez csak kitérés.

Vékony vagy?Menj el kondizni.Az arcod meg olyan amilyen.Azt lehet javítani egy jó frizurával és normális fogakkal,pattanás mentes bőrrel

2013. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi számít neked vonzónak? Amúgy könyvtár, színház, művészeti szakkör, sportfoglalkozás. :) Tehát olyan helyek, ahol az embernek nem csak a külsejét kell használnia(pl. disco), hanem szellemi befogadóképességre is szüksége van. :)
2013. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Buli,kávézó, koncert, társasági helyeken, ha nem vagy félős srác akkor igazából mindegy csak valami olyan hely legyen ahol sok az ember, mozi, bevásárló központ.
2013. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ajánlom a színjátszó szakkört, a művészeti szakkört, a könyvtárat, meg a könyvesboltot. Mármint én ilyen helyeken töltöm az időmet(illetve tölteNÉM, mert nincs műv. szakkör, és megszűntek a színjátszás különórák...), és ott egy csomó jófej, szép külsejű lánnyal barátkoztam össze, akik nem buta libák, hanem van ész a fejükben :) (amúgy lány vagyok)
2014. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok, amúgy te találsz valami kivetnivalót a külsődben, vagy csak a lányok piszkálnak miatta? Barátnőd volt már?
2014. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!