Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne lépnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés

lényeg dióhéjban:

kint élek külföldön 2 hónapja (munka miatt) egy cirkuszhoz hasonló extreme vándorló showban dolgozok, lakókocsiban lakok ahogy itt mindenki de amit eddig leírtam az igazából lényegtelen. Tehát van itt egy srác (bmx-es)sok csaj az övé lehetne..beszélgettünk párszor aztán elmentünk együtt bulizni odajött hozzám és megcsókolt..utána pár hétig összejártunk aztán megtörtént aminek meg kellett (vagy nem) de igazából én mentem mindig hozzá még akkor is ha nem hívott át..ez kb 2 hete volt.. azóta beszélünk de csak annyit napközbe hogy : hogy vagy meg miujság semmi.. és hát nem vagyok szerelmes de nagyon tetszik és úgy érzem tudnám szeretni meg ő is engem de egyszerüen nem merek lépni..vagyis nem tudom mit kéne tennem azzal kapcsolatba hogy többet szeretnék tőle.. bocsánat a regényért remélem ki lehet venni belőle a lényeget..


2013. máj. 8. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a többi lányt is megkapja, ahogy téged is megkapott, legyezgeted az egóját, de semmi több. Gondolom nem akarja feladni a szabad életét egy nő miatt. Esetleg miattad nem, de inkább előbbire tippelek
2013. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, igazából arra utalsz ezzel hogy felejtsem el ugye?
2013. máj. 8. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, arra.
2013. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!