Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az osztálytársam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam. Mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés
Sokszor szól bele abba, ha beszélgetek valakivel, pedig nem is tartozik rá, és elég sokszor találkozik a tekintetünk. Van, hogy odahív magához nézzem meg mit csinált, bármilyen háziban, vagy éppen számtech-en, hogy nézzem meg ő hogy írta le a feladatot. Ha valami vicces történik,vagy valaki hülyeséget mond, és elkezdünk nevetni mindig rámnéz utána...de nemtudom hogy tudnék közelebb kerüpni hozzá :( suli után nem tudok beszélni vele, mindig siet mert bejárós.
2010. okt. 15. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Négy lehetőség van.


1 Elterjesztesz egy pletykát hogy másba vagy szerelmes féltékeny lesz és bummmm


2 Egy olyan helyzetbe hozod ahol már csak egy szót tutsz mondani és kimondod hogy "szerelmes vagyok beléd" és nem tud az idő miatt válaszolni (igy megúszod a kellemetlen részt)


3 Csak úgy kimondod...


4 Hagyod a fenébe millió csaj van még a földön...



Nekem a másodikkal sikerült...

2010. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsiesz, az lemaradt hogy lány vagyok :P és köszi..:) de nem akarom így kimondani neki :\
2010. okt. 15. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány?:O
2010. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen...én is szoktam hasonlókat kérdezni tőle...:)
2010. okt. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!