Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kene tennem? Valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? Valamit lepnem? Ő kb. barkit megkaphatna, ha tenyleg tetszenek neki ő lepne nem? Fiuk, lanyok velemeny, tapasztalatok? 17l

Figyelt kérdés
Van egy srac a sulimban 2 evvel idosebb nalam ( meno srac, helyes, nepszeru ) es mar nagyon regota tetszik nekem. Gyakran latjuk egymast a suliban neha ugy veszem eszre, hogy nez es volt is mar olyan erzesem mintha tetszenek neki.2 hete egy buliban osszefutottunk es odajott hozzam, nem beszeltunk sokat de kereste a tarsasagom amin meg is lepodtem. Viszont a suliban ezutan sem koszont csak nezett ram es facebookon sem jelolt be, pedig ki tudna deriteni a nevem.
2012. okt. 12. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"ki tudna deriteni a nevem"


:DDDDDD

2012. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy részeg volt a buliban?:D
2012. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rejtélyes, olyan kiakasztó az ilyen. :D Lehhet, hogy nem akar komoly kapcsolatot...
2012. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De tényleg, bocsi, beszélgettetek a buliban és nem tudja a neved? Vagy valami extrém fb neved van? :)
2012. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mutatkoztam be neki.
2012. okt. 13. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet....én annyival vagyok jobb helyzetben,hogy tudja a nevem ....

mindenesetre lépj te! köszönj rá kedvesen,ha elég bátor vagy,menj oda dumálni ...esetleg tárgyaljátok meg a bulit :)

sajnos azok az idők már elmúltak,amikor a pasik dolga volt a kezdeményezés....így hát,ha tényleg tudod,hogy ő kell,felesleges várni...

Lépj minél hamarább! tapasztalatból mondom,hogy ne késlekedj...én már belesétáltam ebbe a csapdába,és időközben összejött egy más lánnyal

Sok szerencsét! írd meg hogy alakult :)


17/L

2012. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!