Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresős tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nektek nem furcsa az első találkozás,hogy vad idegennel előre megbeszélitek meg minden....?! tapasztalatokat írjatok első találkozás gázos pasi/nő vagy jó vég minden érdekel írjatok!
2012. aug. 25. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
találkoztam a csajjal nem beszéltam vele 20 percet se mert elégé félénk vagyok és ezt elfelejtetem neki mondani és elkezdte nekem nézni már akkor mikor találkoztunk hogy mikor megy busz vissza fele aztán meg se várta még felszállok a buszra azzal az ürüggyel lerázott hogy a faterja csörgette és haza kell mennie közbe a telefonja nem is csörgőt meg nem is volt a telefonja a kezébe aztán mondta hogy majd még dumálunk amikor haza jöttem akkor meg azt vetem észre hogy letiltott mindenhonnan :S
2012. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2 neten megismert pasival találkoztam eddig. Nem dicsekedni akarok de mindkettő belémszeretett. Az egyikbe én is ebből lett egy 3éves kapcsolat a másik srác meg nem dobogtatta meg szívem a mai napig úgy vagyunk hogy beszélünk néha telón felhív ő szeretne többet én meg nem. Épp azon gondolkodom hogyan tudnám "levakarni" úgy hogy ne bántsam meg mert amúgy aranyos fiú. 24L
2012. aug. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NEten ismerkedtem emg énis msotani csajommal.

első talin hát full hidegzuhany volt...a képei alapján szebbnek tünt..mind1 azért elvoltam vele egy egész napot, de uygvoltam hogy ugysem jövök vele össze mert nemjönbe...

ennek megfelelően ugy si viselkedtem vele.

aztán haver mondta, nelegyek már hülye, ha uyg elfogadhatú külsejú csaj, akkor simán egy dugásra mérne?...

belegondoltam, igaza volt.

fel si hívtam a csajt, modntam neharagudjon ,ohgy faxvoltma sz*r napom volt ez az amaz, és semmi gond, meg is invitált hozzájuk filmezésre..:D kb 4 napra az első talira rá.

tökjólelvoltunk, volt smaci, minden, meg is ujjaztam. :D :P

kövi talinkra nálunk került sor, szintén kb 5 napra rá, mert uyge nem egy városba lakunk stb stb...itt már emg is dugtam..:D :PPP


fura, egy csajszi, így tök nem bújos, meg neten se nagyn mutatja z érzelmeit, de ő ilyen...a külsejével is emgbarátkoztam, modntam neki engedje ki a haját, és ugy az iszonyjol áll neki...fényes gyönyörű hosszú fekete haja van..:D msoolya is nagyonszép ::)


azóta együttvagyunk, heti 1x találkozunk, ugy hogy ittalszik, és másnap du megy haza.

jolemegvagyunk, csak téll furi csaj kicsit, így érzelemkimutatás terén. de sebaj, szexben mindig benenvan, és nagyon élvezzük az együttléteket mindketten..:P (vékony csaj, feszes, lapos hassal, kerek popsival, pont ezek a zsánereim..:D )

msot nemtalizunka héten sajna.:://// de rem nyár utsó 7 végéjét együtt töltjük..jolenne :D


jahm, másfél hónapja vagyunk együtt, és két hét után kettyintettem emg először a 3. randinkon.


megcsal e vagy nem...fogalmam sincs, de komyol érzelmeim nincsenek, szal amíg látom rajta hogy ragaszkodik, és szenvedélyesen szeretkezik velem, addig nincsgondom :D


szal eddig pozitív. a véleményem. :D

csak sokszor nemírnak vissza a csajok ,pedig állítólag nemvagyok csúnya srác, sőttt, 5 ből, jó ha egy ír vissza...:/

2012. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy nehezen adtam magam arra, hogy társkeresőn ismerkedjek. Amikor elkezdtem jöttek a levelek, természetesen mindre válaszoltam, még ha nem is volt szimpatikus vagy ha nagyon messze lakott tőlem ez volt a legtöbb. Aztán volt egy srác nem is oly messze lakóhelyemhez, egy fénysugárt éreztem. A gond az volt, hogy nem akart velem találkozni. Kiábrándító volt! Aztán mégiscsak kicsikartam egy-két találkozást. Én azt hittem ügyesebb leszek, de akkor és ott zavart voltam. Aztán nem sokáig tartott, hogy miért? Nem tudom választ nem kaptam rá, magam se tudom hogy mi volt az oka hogy megszakadt a kapcsolat. Lehet nem jöttem be neki külsőre. ( de legalább mondta volna meg őszintén, nincs rosszabb amikor bizonytalanság van....)A találkozások után még cseteltünk de szerintem szándékosan úgy irányította a témát hogy én berágjak rá és inkább önként dalolva lépjek ki. Tudta nagyon jól hogy mivel tud felbosszantani. Már nem hiszek a netes társkeresésben de lehet én fogtam ki egy szélhámost, vagy egy embert akinek az a hobbija hogy jól szórakozik mások magányán.
2012. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú de biztatóak ezek a válaszok...:S nekem sincs túl jó tapasztalatom eddig...
2012. aug. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!