Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatok. Lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok. Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Csütörtökön bulizni voltam barátnőmmel meg ott volt nagyon sok évfolyamtársam és hát kicsit spicces volt mindenki...sőt néhányan részegek is voltak ...az este végén elkezdtem beszélgetni egy sráccal ..amikor mennem kellett és felálltam megkérdezte hogy nem kap puszit? ..persze kapott aztán elindultam oda ahova értem jöttek,de már sötét volt és nem is akartam egyedül sétálni,mert sokan voltak a városba én meg eléggé ki voltam öltözve..ezért visszafordultam és megkértem,hogy kísérjen el ...ö nem ellenkezett majd út közben elkérte a számomat..miután elmentem kaptam is 1 sms-t majd azután hajnal háromkor még egyet ...de nem volt részeg a srác ő is inkább csak kicsit spicces volt ...viszont péntek hajnal 3 óta nem igazán kaptam hírt felőle ...csak annyit hogy bejelölt facen ,de azóta sem volt még fent...ez csak 1 éjszakás flörtnek tekinthető vagy lehet több is belőle szerintetek?
2012. szept. 29. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

amúgy ezt nehéz megmondani, de akár lehetne is belőle valami :) érdekled őt, ezt bizonyítja az sms is.


18L

2012. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 mindketten.
2012. szept. 29. 11:04
 3/7 anonim válasza:
Szerintem lehet belőle bármi. Ha nem volt részeg akkor komolyan gondol mindent. Várj egy kicsit hátha érdeklődik majd felőled :)
2012. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom,hogy várni kell..:D nem tehetek mást ,de azért jó lenne tudni ! :)
2012. szept. 29. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:

ilyen ez a kíváncsiság :) de még ez a jó benne ilyenkor :)))


18L

2012. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyen ez...:D
2012. szept. 29. 11:33
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta nem érdeklődött felőlem semmit sz.tem elég valószínű,hogy csak jófejnek talált és ennyi...de akkor minek kérte el a számom?!
2012. okt. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!