Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kéne lépnem vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne lépnem vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel neten beszélgettem. Környékbeli, én láttam már őt élőben, de akkor ő még nem tudta, hogy ki vagyok. Nagyon jól elvoltunk, kedves, értelmes, végigbeszélgettük a napot. Aztán úgy köszönt el, hogy majd beszélünk (ez volt 3 napja), de azóta sem keresett. Elég népszerű a lányok körében, sokan ismerik, de többnyire a fiatal, éretlen korosztály. Volt már egy nagy szerelmi csalódása a fiúnak, úgy tudom és elég depresszív alkat. Írta is nekem az elején, hogy milyen jó, hogy végre valaki értelmesen, helyesen ír és nekem az jött le, hogy szimpatikus vagyok neki, érdeklődő volt. Ahhoz képest mégsem keres. Én viszont szeretném jobban megismerni, beszélgetni vele, de nem szeretnék nyomulni, az egész beszélgetést én kezdeményeztem.

Mit csináljak? Szerintem nem bízik meg a lányokban, de mit tudnék tenni, hogy észrevegye, hogy engem komolyan érdekel és más vagyok, mint a többi lány?

18L, 21F


2013. márc. 3. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak nem keltetted fel annyira az érdeklődését. Próbálkozz csak, hátha végül mégis észrevesz.
2013. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!