Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, szerintetek lépnem kéne?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és már 3 éve együtt vagyok egy most 47 éves férfivel. Már tudom, hogy nagy hiba volt összejönni vele, semmi jövőm nincs mellette, mert hát már lassan megöregszik, nyugdíjas lesz, mire én még mindig fiatal nő leszek, de még mindig szeretem őt és fájna eldobni azt a mögöttem lévő 3 évet. :((

Ugyanakkor családot szeretnék és pár hete elkezdett nekem udvarolni a munkahelyemen egy korombeli fiú, aki nagyon kedves, aranyos, illedelmes, szóval tetszik nekem és lehet, hogy inkább vele kéne leélnem az életem, benne látom a jövőmet. Ha gyerekeket is akarok, látom rajta, hogy nagyon jó apa lenne.

Mit tegyek?



2013. márc. 28. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azt hogy mit csinálsz azt nem nekünk kéne eldönteni. Én nem értem h mit lehet enni egy ilyen korú pasiban mikor ott a rengeteg korodbeli is. De jól látod a dolgokat a fiatal melett lenne a helyed és nem egy papa mellett.
2013. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Bocsi a hülye kérdésért, de 3 éve miért jöttél vele össze?
2013. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azért jöttem vele össze, mert beleszerettem és nem tudtam neki ellenállni... :(:(
2013. márc. 28. 20:56
 4/22 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem jobban járnál ha valóban nem egy 47 éves trottyal erőlködnél. Ugyanakkor van egy hatalmas hibád: Soha ne úgy indulj neki egy kapcsolatnak, hogy az adott személyben keresed azt akivel le akarod élni az életed és a jövődet látod benne, ha klappoltok megy minden magától úgy is.

26F

2013. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk a nagy korkülönbséget (10 év még csak-csak, de

25) erősen soknak tűnik. Ha lenne babátok, az még 1 év,

akkor lenne 48... 66 lenne, mire a gyerek betölti a 18-at.

Ez lehet így már gázos, főleg ha a szex se olyan aktív,

mint régen.


Viszont van olyan ismerősöm, aki most 28 éves, apukája

78, anyukája 60. És jól megvannak.


Gondolkozz, gondolkozz, és gondolkozz, ennyit tehetsz

csak. Azt pedig, hogy látod a fiatalabbon, hogy jó apa

lenne... még karcsú... puding próbája az evés :)

2013. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ASOT ***** válasza:
100%
2013. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

én 21 éves lány vagyok, apa pedig pont 47 :D el sem tudom képzelni, hogyan tudtál anno összekeveredni egy ennyi idős emberrel...

de hallod, hagyd a fenébe, semmi jövője ennek, főleg, hogy már benned is felmerült, hogy sokkal jobb lenne megpróbálni egy korodbeli sráccal. oké, hogy "fájna eldobni azt a 3 évet", de ha belegondolsz, hogy még mennyivel több év van előtted...

2013. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ASOT , hahah , nemár így este fél 10 fele, ez a pic :P HAHAH

AM bocs az OFF-ért :)

2013. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 ASOT ***** válasza:
ez = a nem el :)
2013. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
hű azért van némi kor különbség, ledöbbentem
2013. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!