Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nagyon irigy vagyok, amiért egy rakás fiú haverom smárolt szép lánnyal, de nekem csak olyan lányok jutottak, akik egyáltalán nem jöttek be külsőre, de én nekik igen?

Figyelt kérdés

Olyan fájó érzés az, hogy van egy csomó szép lány, de én hozzájuk sem érhetek, mert csúnya vagyok. :(

De a szeretethiány miatt gyakran smárolok csúnya lányokkal, de már most kezd ebből elegem lenni, szeretnék olyan lánnyal smárolni végre egyszer az életben, aki őszintén vonzó a számomra és nem egy kényszermegoldás csak, mert nem vagyok egy adonisz, top pasi külsőre.


2013. ápr. 30. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg belsőre sem, tegyük hozzá. -.- Na ez a nagyobb baj.
2013. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy vannak általános kategóriák de szerintem ha lebecsülöd azokat a lányokat akik csókolóztak veled azzal magad is leértékeled. De ha nem esik jól velük akkor ne smárolj csak azért mert... Én azt mondanám hogy ne az kelljen mint ami akia másoknak és gondolj bele hogy éreznél aha ezek a "csúnya" lányok azt mondanák hogy hát bocsi nekem csak egy "csúnya" pasi jutott lehet ők nem így gondolkoznak...
2013. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem becsülöm le őket, ez csak a tény, hát hogy máshogy írjam le, hogy ők nekem nem vonzóak?!
2013. ápr. 30. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Amúgy nem vagy csúnya, csak átlagos. Ha csúnya lennél, még a csúnya lányoknak se kellenél.
2013. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén, az elmúlt mondjuk 6 hónapban hány új csajjal kezdeményeztél ismerkedést?
2013. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csúnya fiúnak csúnya lány...

Nem értelek téged, akkor miért smárolsz velük ha ennyire kín? Jól mondta az aki azt mondta, ezzel magad is leírod.

2013. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!