Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szeretnék randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék randizni egy lánnyal mert túl szép. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Fura sztori: itt a Gyakorin ismerkedtünk meg.Az én egyik válaszomra írt rá,.Elkezdtünk beszélgetni,és szimpatikusak voltunk egymásnak.Lassan az ismerkedés irányába tolódott a dolog,majd megadta a Facebookját,hogy ott beszéljünk.Megnéztem a képeit és hát valami elképesztően néz ki:szép arc,hosszú haj,tökéletes alak.A beszélgetéseink alapján pedig értelmes,rendes és humoros is.Egyszerűen túl jó csaj hozzám képest.,más a "súlycsoportunk"...

Én egy abszolút átlag külsejű és érdektelen pali vagyok.Millió jobbat találhat nálam,az igényeit biztos hogy nem ütöm meg.

Hogy mondjam meg ezt neki,úgy hogy ne lásson bele semmilyen mahinációt,hanem elhiggye?

17/F


2013. ápr. 29. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami önbizalmat k*rva gyorsan szerezz!
2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te meg túl hülye vagy...
2013. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy. Ha nem fogsz találkozni vele én rugdoslak oda hozzá.
2013. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ki ne hagyd,ő pont téged keresett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1-Mire fel?

#2,3-Lehet.

#4-Nem engem keresett.Itt a gyk-n akárki lehetnék..

2013. ápr. 29. 21:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, itt az ékes példa, hogy nem a külső minden. Mivel nem láttátok egymást ezért megkaptad azt az esélyt az élettől, hogy a személyiségeddel hódíthattad meg. Ez sikerült is a jelek szerint. Ha facebookon beszéltek akkor ő is látott téged. Találkozni is akar. Ergó vagy az önbizalmaddal vannak hihetetlen problémák, vagy a csajt nem zavarja, elfogadja amilyen a külsőd, kompenzálják a belső tulajdonságaid
2013. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hogy te mi hülye vagy.... Én ma láttam egy szép nőt a buszon. Véletlen mellé ültem le mikor felszabadult mellette egy hely. egymásra néztünk és nem bírtam levenni a szemem róla és rákérdezett, hogy van e valami baj, én hülye meg tudtam mit mondani csak durván és k*rva gyorsan, hogy : kiba*szott szép vagy ( ledöbbent fejjel ) nos... ismerkedünk.


20/F

2013. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Még nem látott szerencsére:D

Néhány beszélgetés meg nem egyenlő a meghódítással..

2013. ápr. 29. 21:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Na ne baszakodjál! legyél férfi aszt vonszold oda segged. ne kelljen kétszer mondani. később nehogy megbánd hogy nem adtál esélyt magadnak. egyszer élsz. let's go!
2013. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fiacskám ne legyél lökött. A nők reszortja, hogy ha kifognak egy nagyon jóképű férfit ill. a sors z útjukba sodorja, akkor inkább visszavonulót fujnak, a pasikra ez nem jellemző:D
2013. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!