Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti ismertek vagy találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek vagy találkoztatok már olyan párral, ahol a csaj szép, vonzó, míg a fiú max ugyanekkora vagy alacsonyabb, viszont vasággyal 50kiló típus?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ti ismertek vagy találkoztatok már olyan párral, ahol a csaj szép, vonzó,kb. 170centi magas, míg a fiú max ugyanekkora vagy alacsonyabb, viszont vasággyal 50kiló típus?
2013. ápr. 29. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nem egy ilyet láttam már a környezetemben. Viszont alacsony és dagadt férfit még sosem láttam nővel abban a városban, ahol lakom. Ennek két magyarázata lehetséges: vagy elbújnak, mert a csaj szégyelli, hogy dagadt és alacsony barátja van, vagy pedig egyáltalán össze sem jönnek a lányok egy alacsony és dagadt férfivel.
2013. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a volt barátnőm hagyott el egy ilyen pasiért... pedig ő aztán tényleg akárkit megkaphatna. Fene se érti ezt.
2013. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a magas, mackós exemet hagytam el érte. Egy percig se bántam meg :)
2013. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma a buszmegállóban volt egy pali, aki megfelelt a leírásnak, és egyáltalán nem volt helyes arca, sőt... Úgy nézett ki, mint a volt magyartanár, ugyanaz az orr, öreges arc, nem tiszta arcbőr(nem tudom ezt hogy mondani, de nem szeplős, nem kifejezetten pattanásos és nem is mocskos, de akkor sem az a szép, tiszta)

Még a haja is ugyanolyan libafosba hajló szőkésbarna volt.


Erre kik mentek oda hozzá? 2 szép, fiúk által vonzónak tartott lányka, az egyiktől még 3 puszit is kapott. :)

Ja, nem volt gazdag a pali, öltözködés alapján egyáltalán nem látszott olyannak, akit felvet a pénz, inkább az átlagos(an szegény) kategóriába tudnám besorolni. :DD


Ami gyakoribb, az a túlsúlyos lány helyes sráccal. :)


17/L

2013. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már megint Debrecen?!
2013. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!