Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék randizni, de sajna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék randizni, de sajna senki sem mer közeledni felém?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és az a baj, hogy a srácok nem mernek közeledni felém, legalábbis én úgy érzem, de az a baj, hogy én meg eléggé bátortalan vagyok, nem merek odamenni egy fiúhoz sem, és ez sajna korábbi okok miatt van így, még mielőtt bárki is megközevne! Mióta Debrecenben tanulok, azóta még csak a közeledést sem látom senkinél! Tudnátok valami tanácsot adni nekem?

2013. ápr. 29. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Te Debrecenben tanulsz, beszélgettem itt debreceni csajokkal, hétvégén személyesen találkoztam épp egy debreceni származású lánnyal. Mindenki debreceni? Behalok. :D
2013. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Debreceni vagy budapesti. Kecskméti, akit én keresek, nincs.
2013. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!